Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Проекти
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Проекти
Запрошуємо долучитись до розробки проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2016
В районі розпочато розробку проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Попільнянському районі на 2017-2020 роки.
 
Метою Програми є створення сприятливих умов для провадження діяльності суб’єктами малого і середнього підприємництва, підтримка та розвиток такого підприємництва, а також удосконалення механізму державної підтримки у разі впровадження інноваційних технологій шляхом спрямування дій районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, суб’єктів малого і середнього підприємництва, об’єднань і спілок підприємців, установ ринкової інфраструктури на створення сприятливих правових, економічних, морально-психологічних, організаційних та інших умов для стабільної та ефективної роботи підприємств малого і середнього бізнесу, підвищення ролі цього сектора ринкової економіки в  структурній перебудові народногосподарського комплексу та вирішенні соціально-економічних проблем розвитку району.
Детальніше...
 
Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного розвитку району на 2017 р Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2016
В районі розпочато розробку проекту програми соціально-економічного розвитку району  на 2017 рік (далі – проект Програми).
Метою розробки Програми є забезпечення оптимального балансу інтересів держави, місцевих органів влади та самоврядування, відновлення економічного зростання на базі інвестиційної складової, що стане  передумовою для розв’язання соціально-економічних проблем, підвищення добробуту та якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності.
Детальніше...
 
Розпочато процедуру громадських слухань проекту детального плану території земельної ділянки Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.04.2016
Районна державна адміністрація відповідно до ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” повідомляє про початок процедури розгляду детального плану території земельної ділянки під розміщення очисних споруд за межами населеного пункту на території Корнинської селищної ради Попільнянського району Житомирської області.
Детальніше...
 
Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2016
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від  фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект регуляторного акта «Про визначення нормативів доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначень у разі надання всіх видів соціальної допомоги у 2016 році».
Детальніше...
 
Пропонуємо до обговорення проект Програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2015
Відділом економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту разом з управліннями, відділами, іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств, іншими органами виконавчої влади з урахуванням пропозицій підприємств, організацій та установ усіх форм власності, депутатів рад усіх рівнів підготовлено проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку Попільнянського  району на 2016 рік.
Детальніше...
 
Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.05.2015
Житомирська обласна рада та Житомирська обласна державна адміністрація розробляють План реалізації (на 2015 - 2017 роки) до Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року (далі - Стратегія).
Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано та проаналізовано Робочою групою з розроблення проекту плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.11.2014
Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік Попільнянської районної державної адміністрації.
Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій до проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік Попільнянської районної державної адміністрації з метою їх врахування в проекті.
Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.
Строк подання пропозицій та зауважень: до 20 грудня 2014 року.
Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (037) 2-58-48.
Адреса електронної скриньки, на яку приймаються пропозиції: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .
Письмові пропозиції надсилати за адресою: 13501 смт Попільня, вул. Б. Хмельницького 7, каб. 209 – головний спеціаліст із зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 7 з 19
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору на сільському кладовищі в селі Великі Лісівці. 2002 р.
Попільнянський район електричних мереж
Попільнянський район електричних мереж
Курган Скорботи в селі Криве
Курган Скорботи в селі Криве
Опис: Курган Скорботи по жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Криве. 2003 рік
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten