Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Проекти
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Проекти
Пропонуємо до обговорення проект містобудівної документації Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.05.2014

Районна державна адміністрація з 20 травня 2014 року розпочинає процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території земельної ділянки під реконструкцію цілісного майнового комплексу з будівництвом зерносушильної ділянки в селі Паволоч по вул. Завалля, 1

Пропозиції до проекту просимо надавати відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: 13501 смт Попільня, вул. Б. Хмельницького 7, каб. 111 тел. (037) 2-54-43.

Характеристика містобудівної документації

Схема розташування території у планувальній структурі частини району

 
Пропонуємо до обговорення проект містобудівної документації Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2014

Районна державна адміністрація з 25 лютого 2014 року розпочинає процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території земельних ділянок, на яких планується розміщення заводу з виробництва насіння сільськогосподарських культур на території Почуйківської сільської ради (за межами населеного пункту)

 

Пропозиції до проекту просимо надавати відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: 13501 смт Попільня, вул. Б. Хмельницького 7, каб. 111 тел. (037) 2-54-43.

 

Характеристика містобудівної документації

 

Проектний план, схема планувальних обмежень

 

Схема розташування території у планувальній структурі частини району

 
Звіт за результатами публічного громадського обговорення Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.02.2014

1. Найменування органу, який проводив обговорення: райдержадміністрація.

 

2. Зміст питання або назва проекту акта, що вносилося на обговорення:

 

Проект районного плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.

 

Публічне громадське обговорення проводилось шляхом електронних консультацій. Інформаційне повідомлення та матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті Попільнянської райдержадміністрації у розділі «Проекти» з 25 січня до 11 лютого 2014 року.

Детальніше...
 
Пропонуємо до обговорення проект Плану заходів Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.01.2014

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 «Про затвердження порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» районна державна адміністрація проводить консультації з громадськістю щодо плану заходів реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Попільнянському районі з метою їх врахування в проекті.

 

Проект плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства

 

Пропозиції до проекту Плану просимо надавати головному спецалісту із зв’язків з громадськістю та ЗМі аппарату райдержадміністрації  (каб.209; т. (037) 2-59-13; e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ).

 
Пропонуємо до обговорення проект Програми соціально-економічного розвитку району на 2014 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2013
Управлінням економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту разом з управліннями, відділами, іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств, іншими органами виконавчої влади з урахуванням пропозицій підприємств, організацій та установ усіх форм власності, депутатів рад усіх рівнів підготовлено проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку Попільнянського  району на 2014  рік.
Пропонуємо до обговорення проект Програми соціально-економічного розвитку Попільнянського району на 2014 рік. За довідками та із запитаннями звертатися в управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту райдержадміністрації за тел. 2-51-22

 

 
Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.11.2013

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік Попільнянської районної державної адміністрації.

 

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій до проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік Попільнянської районної державної адміністрації з метою їх врахування в проекті.

 

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 20 грудня 2013 року.

 

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (037) 2-59-13.

 

Адреса електронної скриньки, на яку приймаються пропозиції: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .

 

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 13501 смт Попільня, вул. Б. Хмельницького 7, каб. 209 – головний спеціаліст із зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.

 

Проект орієнтовного плану консультацій з громадськість Попільнянської районної державної адміністрації на 2014 рік

 
Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.10.2013

Відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, пропонує до обговерння проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про утворення Центру надання адміністративних послуг  Попільнянської районної державної адміністрації  Житомирської області».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня опублікування.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати у письмовій формі: поштою за адресою: 13501, смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7; на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про утворення Центру надання адміністративних послуг"

Аналіз регуляторного впливу

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 8 - 14 з 19
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Дубовий хрест в населеному пункті Яблунівка
Дубовий хрест в населеному пункті Яблунівка
Опис: Дубовий хрест на місці захоронення жертв голодомору 1932-1933 років в населеному пункті Яблунівка, Єрчицької сільської ради. 2000 р.
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Строків. 2008 р.
Річка
Річка
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten