Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Регуляторна політика
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Регуляторна політика
Внесено зміни до плану діяльності райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.03.2016
Районна державна адміністрація повідомляє, що згідно із ст.ст. 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у зв’язку з розглядом регуляторного акту, який не внесений до затвердженого плану діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, 23.03.2016 року за № 113  було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.12.2015 № 512 «Про затвердження плану діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».
 
Внесено зміни до плану діяльності райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
Районна державна адміністрація повідомляє, що згідно із ст.ст. 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у зв’язку з розглядом регуляторного акту, який не внесений до затвердженого плану діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, 12.02.2016 року за № 37 було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.12.2015 № 512 «Про затвердження плану діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».
 
Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.02.2016
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від  фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект регуляторного акта «Про затвердження положення про комісію по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам».
Детальніше...
 
Затверджено план підготовки регуляторних актів на 2016 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.12.2015
Районна державна адміністрація повідомляє, що розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.12.2015 № 512 затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
 
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.11.2015
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - розпорядження  голови Попільнянської районної державної адміністрації «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської області»
 
1. Вид та назва регуляторного акта. Розпорядження голови Попільнянської районної державної адміністрації від 05.09.2014 №309 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються  через Центр надання адміністративних  послуг при Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської  області», зареєстроване в Попільнянському районному управлінні  юстиції  Житомирської  області  22 вересня  2014 року за  №1/278.
Детальніше...
 
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.11.2015
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - розпорядження  голови Попільнянської районної державної адміністрації  “Про затвердження  Регламенту Центру надання  адміністративних послуг  при Попільнянській районній державній адміністрації  Житомирської області”
1. Вид та назва  регуляторного акта. Розпорядження  голови Попільнянської  районної  державної  адміністрації  від 05.09.2014  №310  “Про затвердження  Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської області”, зареєстроване в Попільнянському районному управлінні  юстиції  Житомирської  області  22 вересня  2014 року за  №2/279.
Детальніше...
 
Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.09.2015
Районна державна адміністрація згідно із 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань пропонує до обговорення проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг при Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської області».
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня опублікування.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати у письмовій формі,поштою за адресою: 13501, смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7; або в електронному вигляді на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 8 - 14 з 24
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Пам’ятний знак жертвам
Пам’ятний знак жертвам
Опис: Пам’ятний знак жертвам голодомору в селі Макарівка. 2008 рік
Пам’ятник жертвам голодомору
Пам’ятник жертвам голодомору
Опис: Пам’ятник жертвам голодомору в селі Попільні, 1993 рік.
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten