Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Вакансії
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Вакансії
Конкурс на заміщення вакантної посади Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2016
Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «Б» - завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Попільнянської районної державної адміністрації.
УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області
Детальніше...
 
Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2014

Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

               

Головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації (для ведення бухгалтерського обліку).

 

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта фінансово-економічного спрямування, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою, стаж роботи за фахом не менше 3 років.

Детальніше...
 
Конкурс на заміщення вакантних посад Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.02.2013

Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

               

начальника відділу  економічного розвитку та  торгівлі  управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту райдержадміністрації;

 

вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою, стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років;

 

головного спеціаліста з внутрішнього аудиту управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту райдержадміністрації;

 

вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою, стаж роботи за фахом не менше трьох років;

 

головного спеціаліста відділу охорони здоров’я райдержадміністрації;

 

вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта в галузі економіки та фінансів, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою, навики ведення бухгалтерського обліку, стаж роботи за фахом та на керівних посадах не менше трьох років.

 

З умовами проведення конкурсного відбору, додатковою інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна ознайомитись у кадровій службі райдержадміністрації або за тел. 25558.

  

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, райдержадміністрація, ІІ поверх, каб. 213

 
Порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.02.2013

Порядок проведення іспиту

на заміщення вакантних посад державних службовців

 

Загальні положення

 

1. Іспит проводиться конкурсною комісією райдержадміністрації.

 

2. Іспит проходять кандидати на заміщення вакантних посад, документи яких відповідають установленим вимогам щодо прийняття на державну службу.

 

Особи, документи яких не відповідають установленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії, до іспиту не допускаються, про що їм повідомляється відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації з відповідним обґрунтуванням.

 

Якщо кандидат наполягає на участі в іспиті за даних обставин, він допускається до іспиту, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.

 

Кандидати, які подали недостовірні відомості, до участі в конкурсі не допускаються.

 

3. Процедура іспиту складається з 3 етапів:

1) організаційна підготовка до іспиту;

2) складання іспиту;

3) оцінювання та підведення підсумків іспиту.

 

4. Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, за погодженням з головою конкурсної комісії,  визначає дату проведення іспиту та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення.

 

Організаційна підготовка до іспиту

 

5. Організаційна підготовка до іспиту проводиться в день проведення іспиту з усіма кандидатами на заміщення вакантних посад.

 

6. Секретар конкурсної комісії інформує про тривалість та процедуру складання іспиту.

 

7. До початку іспиту секретар конкурсної комісії відповідає на запитання кандидатів щодо процедури іспиту. Він повинен упевнитись, що всі кандидати зрозуміли умови іспиту. Спірні питання мають бути роз’яснені головою конкурсної комісії.

 

Складання іспиту

 

8. Під час підготовки відповідей на запитання екзаменаційного білета мають бути присутніми не менше трьох членів конкурсної комісії.

 

9. Іспит складається одночасно для кандидатів на заміщення однієї вакантної посади. У разі невеликої кількості кандидатів іспит може проводитись одночасно на заміщення декількох вакантних посад.

 

10. Іспит складається в окремій кімнаті, умови якої забезпечують індивідуальну підготовку відповідей. Кандидати не можуть самостійно залишати приміщення до закінчення іспиту.

 

11. Іспит складається письмово за екзаменаційними білетами, які пропонуються кандидату за його вибором і відкриваються в його присутності.

 

12.  Іспит складається державною мовою.

 

13. При підготовці відповідей на питання білета кандидат здійснює записи на аркуші зі штампом райдержадміністрації. Перед відповіддю обов’язково вказується прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, номер білета та питання зазначені в білеті.

                Після підготовки відповідей на аркуші ставиться підпис кандидата та дата складання іспиту.

 

14. Загальний час для підготовки становить 60 хвилин.

 

Оцінювання та підбиття підсумків іспиту

 

15. Для оцінки знань кандидатів використовується п’ятибальна система.

 

П’ять балів – кандидат виявив глибокі знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції» та успішно справився із питаннями на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень райдержадміністрації або  структурних підрозділів.

 

 Чотири бали – кандидат виявив повні знання Конституції України , Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції» і достатньо володіють  знаннями законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень райдержадміністрації або  структурних підрозділів.

 

Три бали – кандидат виявив розуміння поставлених питань в обсязі, достатньому для подальшої роботи.

 

Два бали – кандидат розуміє основні поняття нормативно-правових актів, але в процесі відповіді допустили значну кількість помилок.

 

Один бал – кандидат не відповів на питання у встановлений строк.

 

18. По закінченні часу, відведеного для складання іспиту, проводиться перевірка відповідей та їх оцінювання. Оцінка проводиться всіма членами комісії, які приймають спільне рішення щодо оцінки відповіді на кожне питання екзаменаційного білета. Оцінки виставляються на аркуші з відповідями кандидата.

 

19. Підбиття підсумків здійснюється шляхом додавання балів за кожне питання і занесення загальної суми балів у екзаменаційну відомість. З результатами іспиту кандидат ознайомлюється під підпис у екзаменаційному білеті.

 

20. Аркуші з відповідями кандидатів зберігаються разом з іншими матеріалами у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

 

21. Кандидати, які набрали загальну суму балів, що є не нижчою 50 % від максимальної суми балів, яка може бути виставлена при наданні відповідей, вважаються такими, що успішно склали іспит.

 

22. Кандидати, які набрали загальну суму балів менше 50 % від максимальної суми балів, вважаються такими, що не склали іспит і не можуть бути рекомендовані конкурсною комісією для призначення на посаду.

               

23. Результати іспиту можуть бути оскаржені в порядку, передбаченому для оскарження рішень конкурсної комісії.

 

 
Перелік документів, що подаються конкурсній комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.02.2013

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії державного органу, в якому проводиться конкурс, такі документи:

 

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

 

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;     

 

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік;

 

копію документа, який посвідчує особу;

 

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

 

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

 
Конкурс на заміщення вакантних посад Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.02.2013

Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

               

Начальника відділу інфраструктури та туризму управління економічного розвитку, торгівлі, туризму, інфраструктури та внутрішнього аудиту райдержадміністрації.

 

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою, стаж роботи на керівних посадах в державному або приватному секторі не менше 5 років.

 

Головного спеціаліста відділу інфраструктури та туризму управління економічного розвитку,торгівлі, туризму, інфраструктури та внутрішнього аудиту райдержадміністрації.

 

Вимоги до претендентів: громадянство України, базова вища освіта відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою, стаж роботи в галузях будівництва, транспорту або зв’язку не менше 3-х років.

 

З умовами проведення конкурсного відбору, додатковою інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна ознайомитись у кадровій службі райдержадміністрації або за тел. 25558, 25122.

  

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, райдержадміністрація

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 15 - 20 з 20
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Загальний вигляд музейної експозиції
Загальний вигляд музейної експозиції
Опис: Загальний вигляд музейної експозиції присвяченої пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в «народному» громадському історико-краєзнавчому музею села Кривого.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Поминальний православний хрест
Поминальний православний хрест
Опис: Поминальний православний хрест по жертвам голодомору 1932-1933 рр. на сільському цвинтарі в селі Романівка. 1998 р.
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten