Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Очищення влади
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Очищення влади


Про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.06.2016
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, відділом економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту  Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Ільницької Ольги Андріївни, яка працює на посаді державного реєстратора прав на нерухоме майно відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області.
 
За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Ільницької Ольги Андріївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 
Про перевірку щодо Куркодим І.В. Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.06.2016
10 червня 2016 року в Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської області розпочато проведення перевірки щодо Куркодим Ірини Вікторівни, яка переведена на посаду головного спеціаліста з організаційної роботи відділу організаційної роботи та загального діловодства апарату райдержадміністрації.
 
Про перевірку щодо Костюченко Н.В., Щербацької Т.В. Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.06.2016
03 червня 2016 року в Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської області розпочато проведення перевірки щодо:
 Костюченко Наталії Вікторівни, яка переведена на посаду головного спеціаліста з питань персоналу апарату Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області;
Щербацької Тетяни Василівни, яка переведена на посаду провідного спеціаліста відділу організаційної роботи та загального діловодства апарату Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області.
Копії  заяв осіб про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” та декларацій про майно, доходи, витрати  і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік  Костюченко Н.В., Щербацької Т.В.
 
Про перевірку щодо Суботенко Л.В. Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2016
02 червня 2016 року в відділі економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту Попільнянської районної державної адміністрації Попільнянській районній державній адміністрації Житомирської області розпочато проведення перевірки щодо Суботенко Людмили Валеріївни, яка переведена на посаду головного спеціаліста відділу.

 

 
Про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2016
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, відділом агропромислового розвитку Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Глушаниці Михайла Миколайовича, який працює на посаді головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області.
За результатами  проведеної перевірки встановлено, що  до Глушаниці Михайла Миколайовича не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 54
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed