Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Житомирські виробники органічної продукції стали переможцями конкурсу «Органік – 2013» Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.04.2014
Під час ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека» доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки природокористування та менеджменту лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Наталія Зіновчук розповіла про особливості органічного виробництва. За її словами, органічне виробництво передбачає відмову від застосування хімічних засобів у сільському господарстві. Сучасні сільгоспвиробники застосовують багато пестицидів, гербіцидів, мінеральних добрив, які негативно впливають на довкілля та здоров’я людини, що досить часто призводить до порушення обміну речовин у нашому організмі та викликає ряд патологій.
 
Таким чином, саме органічне виробництво є відповіддю на всі ризики та загрози сучасного сільського господарства. А відтак, купуючи органічну продукцію, споживачі отримують гарантію того, що вона є безпечною і корисною.
 
Наталія Василівна наголосила на тому, що вирощування органічної продукції передбачає використання абсолютно чистих земель. Для того, щоб господарство отримало дозвіл виготовляти органічну продукцію, треба пройти тривалий процес сертифікації, який може зайняти до 10 років. А одна з обов’язкових умов – чисті, незабруднені радіацією землі, що частково обмежує сільгоспвиробників Житомирщини розвивати у своїх господарствах таке виробництво.
 
Наталія Зіновчук звернула увагу на те, що за офіційними даними в Житомирській області зареєстровано 45 господарств, які займаються органічним виробництвом. Але фактично в регіоні активно розвивається 3 таких підприємства («Галекс-Агро» у Новоград-Волинському районі, «ВЕС» у Коростенському районі та «Полісся-Інвест» у Володарсько-Волинському районі). За словами Наталії Василівни, займатися органічним виробництвом насправді складно, бо цей процес потребує наполегливої роботи, мета якої – здорове суспільство і чисте навколишнє середовище.
 
 А голова правління Федерації органічного руху України Євген Милованов відзначив кращих виробників органічної продукції в Житомирській області. Так, за результатами конкурсу «Органік – 2013» найкращим господарством, яке виробляє продукцію рослинництва, стало ФГ «ВЕС», а зразковим закладом із виробництва тваринницької продукції стало ПП «Галекс-Агро».
 
Прес-служба облдержадміністрації
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed