Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Сектор цивільного захисту населення Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.07.2010
Сектор цивільного захисту населення
 
Завідувач сектора - Квітченко Людмила Василівна

Головний спеціаліст сектора - Можарівський Валерій Олександрович

тел. 2-52-09
електронна адреса: sczn_pop@ukr/net
Положення про сектор
Основними завданнями сектору є:

1)     У сфері цивільного захисту:
Забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, а також ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на території району.
Організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Розроблення і здійснення заходів щодо підтримання готовності органів управління та сил територіальної підсистеми цивільного захисту до дій за призначенням у мирний час та в особливий період.
Здійснення разом з іншими органами управління територіальної підсистеми цивільного захисту інформаційного забезпечення, впровадження сучасних інформаційних технологій та створення банків даних з питань захисту населення і реабілітації забруднених територій.
2)     У сфері мобілізаційної роботи:
Забезпечення виконання законодавства з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації;
Організація планування і здійснення заходів з мобілізаційної підготовки та контроль за їх здійсненням в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях району, які мають мобілізаційні завдання.
3)     У сфері режимно-секретної роботи:
Організація заходів з охорони державної таємниці.
Недопущення необґрунтованого допуску та доступу осіб до секретної інформації.
Своєчасне розроблення та здійснення разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації заходів, що забезпечують охорону державної таємниці.
Запобігання розголошенню секретної інформації, втраті її матеріальних носіїв, заволодінню секретною інформацією іноземними державами, іноземцями, особами без громадянства та громадянами України,яким не надано права допуску та доступу до неї.
Виявлення та закриття каналів просочення (витоку) секретної інформації у процесі діяльності райдержадміністрації, здійснення технічного захисту інформації.
Забезпечення запровадження режиму секретності під час проведення всіх видів секретних робіт.
Організація та ведення секретного діловодства;
Здійснення контролю за станом режиму секретності в райдержадміністрації, в місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування та підпорядкованих підприємствах, в установах і організаціях.
2.          Сектор відповідно до визначених повноважень виконує такі завдання:
1)     У сфері цивільного захисту населення:
Організовує виконання Конституції  і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та здійснює контроль за їх реалізацією.
Розробляє проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, у визначених законом випадках – проекти нормативно-правових актів з питань реалізації встановлених повноважень.
Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування на них, ліквідації їх наслідків, захисту та життєзабезпечення постраждалого населення.
Подає голові райдержадміністрації, департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації:
пропозиції до проектів державних та регіональних програм щодо удосконалення організації цивільного захисту району, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;
пропозиції щодо включення до проектів державного і місцевих бюджетів витрат на розвиток і функціонування органів управління та сил цивільного захисту району, систем зв’язку та централізованого оповіщення, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків, а також наслідків Чорнобильської катастрофи.
Здійснює у межах своїх повноважень збір, накопичення, обробку і аналіз інформації про стан техногенної та природної безпеки та забезпечує оперативне інформування голови райдержадміністрації, департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації.
Подає голові райдержадміністрації пропозиції щодо утворення та складу спеціальних комісій з ліквідації надзвичайних ситуацій, бере участь у їх роботі.
Координує діяльність сил районної ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
Забезпечує оповіщення керівного складу органів управління та сил  цивільного захисту району, населення про загрозу виникнення та виникнення надзвичайної ситуації.
.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 3 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed