Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Відбулося засідання колегії РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2008

Колегія   31 липня відбулася колегія районної державної адміністрації. На засіданні колегії розглянуто питання виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2008 року та про розгляд звернень громадян, які надійшли протягом І півріччя 2008 року до райдержадміністрації. 

   Перше півріччя 2008 року відмічається позитивною динамікою розвитку для більшості галузей економіки району. У промисловості обсяг виробництва зріс на 66,1 % до відповідного періоду минулого року. Обсяг інвестицій в основний капітал за І квартал зріс на 57,3 % по відношенню до минулорічного показника.

     Активізація підприємницької діяльності супроводжувалась зростанням доходів населення. Середньомісячна заробітна плата у січні-червні 2008 року склала 1325,60 гривень, що більше минулорічного показника на 47,5 %. Середній розмір пенсій за півріччя збільшився на 4,2 %, складає 661,39 грн.

Колегія   Пожвавлення економічної діяльності та зростання заробітної плати позитивно вплинули на поповнення бюджету. Доходів до загального фонду бюджету району надійшло в сумі 36,7 млн. грн., що складає 107 % до піврічного плану.

  Поряд з цим в окремих галузях, сферах діяльності мають місце негативні тенденції. Продовжується скорочення виробництва продукції у сільському господарстві, особливо у галузі тваринництва. Не подолано негативної тенденції щодо зменшення поголів’я великої рогатої худоби і свиней. Збільшуються борги по страхових внесках до Пенсійного фонду. З початку року ця заборгованість зросла на 178,0 тис. грн..

  Протягом І півріччя цього року до райдержадміністрації надійшло 636 звернень з 36 населених пунктів району та із-за його меж. Це на 38% (-389) менше, ніж за відповідний період минулого року.Керівництвом райдержадміністрації проведено 51 особистий прийом громадян, в т. ч. 19 виїзних прийомів. Під час особистих прийомів отримано 203 звернення. Це в 2 рази більше, ніж торік. За цей період до райдержадміністрації звернулося 1175 осіб (з урахуванням колективних звернень).

  За характером питань, що їх порушили у своїх листах і усних зверненнях громадяни, основне місце займають питання сільського господарства та земельні – їх 47%; соціального захисту – 21,5%; житлові – 2,7%; комунального та дорожнього господарства – 7%; праці та працевлаштування – 4%; забезпечення законності та правопорядку – 1,2%; освіти та науки – майже 3%, інші – майже 15% (або 93 звернень).


 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 7 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed