Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Відділ ведення Державного реєстру виборців Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.07.2016

Адреса: 13501, Житомирська область, Попільнянський район, смт. Попільня,

вул. Б.Хмельницького, 7 (ІІ поверх, каб. 211)

тел. (0237) 25956, 25167, факс (0237) 25956

Начальник відділу: Сергійчук Віталій Юрійович
Головний спеціаліст відділу: Кравець Світлана Миколаївна
Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців

Посадова інструкція начальника відділу

Посадова інструкція головного спеціаліста відділу

Графік роботи відділу:
понеділок — п
’ятниця з 8.00 до 17.00

перерва на обід з
12.00 до 13.00
субота, неділя — вихідні

Графік прийому громадян начальником відділу:
Щоденно з
08.00 до 17.00

Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії , Міністерства закордонних справ, голови районної державної адміністрації, відділу адміністрування Державного реєстру виборців, також положенням про відділ
Станом на 31 липня 2020 року в Попільнянському районі 24300 виборці.
Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:
§  ведення персоніфікованого обліку виборців;
§  складання списків виборців для проведення  виборів Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів. 
Державний реєстр виборців (далі — Реєстр) — автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України „Про Державний реєстр виборців” відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.
Форма ведення Реєстру виборців: - pеєстр ведеться в електронній формі з єдиною централізованою базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України; - для ведення Реєстру застосовуються системні класифікатори. Системні класифікатори, необхідні для функціонування Реєстру, розробляються розпорядником Реєстру та затверджуються Кабінетом Міністрів України.
База даних Державного реєстру виборців, будь-яка її частина, копія бази даних або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі даних Реєстру, можуть використовуватися для наступних цілей:
- складання попередніх списків виборців на виборчих дільницях;
- уточнення попередніх списків виборців та складання остаточних списків виборців на виборчих дільницях;
- надання Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, виборчій комісії Автономної Республіки Крим, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території.
До Реєстру заносяться та в базі даних Реєстру зберігаються встановлені Законом України „Про Державний реєстр виборців” відомості про виборця таких видів:
- ідентифікаційні персональні дані виборця;
- персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця;-службові персональні дані.
Відповідно до статті 10 Закону України „Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право:
1.     подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;
2.     отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;
3.     отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених Законом України „Про Державний реєстр виборців”, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;
 4.     одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;
5.     звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;
6.     оскаржувати в установленому законом порядку рішення, дії чи бездіяльності органів Реєстру;
7.     захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі порушення під час ведення Реєстру. Порядок періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
Відділ здійснює щомісяця до 5 числа поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що подаються органами, закладами, установами, організаціями, визначеними статтею 22 Закону України „Про Державний реєстр виборців”.
Відповідно до статті 23 Закону України „Про Державний реєстр виборців” постійно виконується уточнення персональних даних Реєстру.
Уточнення персональних даних Реєстру здійснюється органами ведення Реєстру в разі встановлення ними невключення виборця до Реєстру, неправомірного або кратного включення особи до Реєстру, неправильностей у персональних даних виборця.
Зазначені в частині першій цієї статті обставини можуть виявлятися під час: - проведення візуального та автоматизованого контролю за повнотою і коректністю персональних даних Реєстру відповідно до частини шостої статті 13 цього Закону;

- звернення виборця в разі наявності в нього достовірної інформації щодо невідповідностей чи неточностей в персональних даних інших осіб у порядку, передбаченому статтями 19, 20 цього Закону;

- здійснення політичною партією публічного контролю за веденням Реєстру;

- внесення змін до уточнених списків виборців.
Уточнення персональних даних Реєстру здійснюється органом ведення Реєстру шляхом звернення до органів, закладів, установ, визначених статтею 22 цього Закону.
Під час виборчого процесу або процесу референдуму відповідь на запит органу ведення Реєстру надається невідкладно відповідними органами, закладами, установами. За результатами уточнення персональних даних Реєстру орган ведення Реєстру в разі виявлення підстав, визначених цим Законом, виконує передбачені цим Законом дії щодо ведення Реєстру. Для прийняття рішення орган ведення Реєстру може звернутися до виборця стосовно проведення перевірки чи уточнення відомостей про нього.
.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed