Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Проекти arrow Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.05.2015
Житомирська обласна рада та Житомирська обласна державна адміністрація розробляють План реалізації (на 2015 - 2017 роки) до Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року (далі - Стратегія).
Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано та проаналізовано Робочою групою з розроблення проекту плану заходів. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.
Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
 Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
Термін реалізації проекту - не більше як 3 роки (2015 - 2017 роки).
Проектні ідеї повинні відповідати одному з п’яти ключових завдань регіонального розвитку: 1) Скорочувати внутрішньо-регіональні дисбаланси розвитку завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку (через використання економічних стимулів та інструментів, інструментів розвитку сільських територій); 2)  Стимулювати розвиток міст (полюсів економічного зростання) та їх взаємодію з прилеглими територіями (реалізовуючи заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури міст); 3)   Підтримувати функціональну взаємодію мереж малих міст та примножувати їх роль у розвитку регіону (заходи із вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерної інфраструктури); 4) Забезпечувати регіональну доступність (право громадян мати можливість зайнятості, отримання публічних послуг, культурного розвитку і соціальних пільг незалежно від місця проживання), що передбачає заходи із розвитку фізичної інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону тощо; 5)  Забезпечувати міжрегіональну співпрацю Житомирської області.
Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.
Проектна ідея стосується одного із завдання Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року, пріоритетного напряму та завдання Житомирської області, узгоджених з Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року (ознайомтеся з переліком завдань у додатках до цього оголошення).
Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 20 травня 2015 року, до 16.00.
Заповнені форми надсилайте на e-mail: ( Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ) з поміткою «До плану реалізації Стратегії».
Місце прийому документів на паперових носіях: Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації (кімн. 103), вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир.
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь-ласка за тел. 47-46-42, 47-46-44. За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2015-2017 роках.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянська гімназія №1
Попільнянська гімназія №1
Вид Попільні
Вид Попільні
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten