Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Голова державної адміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.07.2016
Голова районної державної адміністрації

ЖАРУК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

                Очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю. Несе відповідальність за виконання покладених на державну адміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.
                Організовує роботу районної державної адміністрації щодо виконання та дотримання на території району положень Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, інших актів законодавчої та виконавчої влади, забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян і держави, комплексного соціально-економічного розвитку території та реалізації державної політики у визначених законодавством сферах управління.
                Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.
                За погодженням з Кабінетом Міністрів України та головою облдержадміністрації призначає першого заступника та заступника голови районної державної адміністрації. Відповідно до статей 10 та 11 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» призначає керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів.
                Організовує розроблення проектів бюджету та програм соціально-економічного розвитку району з урахуванням загальнодержавних  інтересів і регіональних потреб, подає їх на розгляд районної ради, організовує виконання бюджету та затверджених радою програм і щороку звітує перед нею про їх виконання.
                Інформує обласну державну адміністрацію та населення району про суспільно-політичне, соціально-економічне становище, екологічний стан в районі.
                Спрямовує роботу першого заступника, заступника голови, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчих комітетів сільських та селищних рад на здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.
               
Утворює для сприяння у здійсненні повноважень районною державною адміністрацією консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання та затверджує персональний склад.
                Забезпечує реалізацію державної політики щодо охорони державної таємниці в апараті райдержадміністрації та здійснює контроль за її збереженням в управліннях та відділах, на підприємствах, в установах, організаціях, що належать до сфери управління райдержадміністрації.
                Погоджує в установленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників та їх заступників не підпорядкованих райдержадміністрації установ, підприємств, організацій, міністерств та інших вищих органів державної виконавчої влади.
                Утворює, організовує, ліквідовує, відповідно до діючого законодавства, відділи, управління та інші підрозділи державної адміністрації, призначає на посади та звільняє з посад в установленому порядку їх керівників.
                Здійснює загальне керівництво в районі мобілізаційною підготовкою та територіальною цивільною обороною.
                Виступає розпорядником коштів райдержадміністрації.
                Видає в межах своїх повноважень розпорядження та доручення.
                Відає питаннями внутрішньої політики та політико-правових відносин в районі.
                Координує та сприяє у роботі: районного відділу УМВС України в області, уповноваженого Служби Безпеки України в районі, районного управління юстиції, органів військового управління, районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Житомирській області.
                Забезпечує взаємодію з органами судової влади та прокуратури.
               
                Спрямовує роботу засобів масової інформації та системи інформування населення з питань висвітлення основних напрямів внутрішньої і зовнішньої політики держави, діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної та районної державних адміністрацій.
                Взаємодіє з політичними партіями та громадськими організаціями. Сприяє у розвитку суспільного життя в районі на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності, інших форм, не заборонених Конституцією і законами України. Здійснює роботу з питань дотримання  діючого законодавства про об¢єднання громадян.
                Вирішує інші питання, покладені на нього законодавством України та органами державної виконавчої влади вищого рівня.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed