Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Заступник голови райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.02.2010
Заступник голови районної державної адміністрації
Мурга Ігор Володимирович
Забезпечує реалізацію державної політики у сферах політико-правових відносин, охорони здоров¢я, фізкультури і спорту, молодіжної політики, освіти, культури, проведення аналізу суспільно-політичного, соціального становища в районі, розвитку міжнаціональних та міжконфесійних відносин. Координує відповідно до законодавства вирішення питань опіки, піклування, усиновлення, захисту прав та інтересів неповнолітніх. Бере участь у розробці прогнозів розвитку мережі закладів цих галузей та враховує їх при розробці проектів програм соціально-економічного розвитку.
Організовує контроль за санітарно-епідеміологічним станом навколишнього середовища, додержанням правил санітарної охорони, здійсненням заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації, наданням медичної допомоги населенню, а також пільг і допомог, пов’язаних з охороною материнства та дитинства, багатодітним сім’ям, дітям, які опинилися у складних і надзвичайних ситуаціях, роботою органів медико-соціальної експертизи.
                Контролює питання організації харчування в навчально-виховних та лікувальних закладах, оздоровлення дітей та іншого населення району. Спільно з іншими підрозділами районної державної адміністрації бере участь у підготовці пропозицій з цих питань голові районної державної адміністрації. Здійснює керівництво закладами зазначеної сфери, сприяє у їх матеріально-фінансовому  забезпеченні.
                Сприяє роботі творчих об’єднань, інших громадських організацій. Забезпечує у межах своїх повноважень дотримання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови, як державної, в усіх сферах суспільного життя, інших мов національних меншин.
                Спрямовує роботу засобів масової інформації та системи інформування населення з питань висвітлення основних напрямів внутрішньої і зовнішньої політики держави, діяльності Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної та районної державних адміністрацій.
                Забезпечує виконання актів законодавства з питань громадянства, пов’язаних із перебуванням іноземців та осіб без громадянства, сприяє органам внутрішніх справ у додержанні правил паспортної системи.
                Подає в установленому порядку до районної державної адміністрації інформаційно-аналітичні матеріали про основні події суспільно-політичного життя в районі та заходи, проведені районною державною адміністрацією.
                Взаємодіє з політичними партіями та громадськими організаціями. Сприяє у розвитку суспільного життя в районі на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності, інших форм, не заборонених Конституцією  і законами України. Координує розвиток ветеранського, профспілкового, молодіжного, жіночого, інших громадських рухів.
                Забезпечує у межах своїх повноважень виконання положень Конституції і законів України щодо захисту прав національних меншин, про свободу совісті та релігійні організації, сприяє у реалізації завдань з питань мовної політики, розвитку етнонаціональної культури та релігійної самобутності національних меншин.
                Надає методичну допомогу з політико-правових питань народним депутатам України, депутатам місцевих рад, виборчим комісіям під час проведення виборів народних депутатів України, до органів місцевого самоврядування, Президента України та референдумів. Здійснює заходи щодо організації правового інформування і виховання населення.
Здійснює контроль за реалізацією державних гарантій у сфері праці, організовує розроблення, затвердження та виконання перспективних і поточних територіальних програм зайнятості населення та заходів щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття.
Проводить державну політику в галузі соціального захисту населення. Вносить пропозиції про визначення для підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, квоти робочих місць для працевлаштування інвалідів, інших категорій осіб, які згідно із законодавством потребують соціального захисту. Забезпечує дотримання законодавства про пільги та переваги, встановлені для ветеранів війни та прирівняних до них осіб.
Забезпечує здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення житлових умов пільгових категорій громадян на території району.
Бере участь у веденні колективних переговорів та в укладанні територіальних тарифних угод, вирішенні згідно із законодавством колективних трудових спорів.
Забезпечує здійснення передбачених законодавством заходів щодо поліпшення матеріально-побутових умов інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких громадян похилого віку.
Координує діяльність місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань соціального розвитку селищ і сіл району.
Спрямовує діяльність добровільних спортивних товариств і організацій, товариства Червоного Хреста, товариства сприяння обороні України, районних редколегій «Книги пам’яті», «Реабілітовані історією».
У межах своїх функціональних повноважень спрямовує, координує і контролює роботу: управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, сектору культури райдержадміністрації,  сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, головного спеціаліста по зв’язках з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації,  архівного сектору райдержадміністрації, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; редакції газети «Перемога», лікувальних, навчальних та культурно-освітніх закладів району.
                Відає питаннями організаційної роботи, дотримання законодавства з кадрової політики та державної служби. Очолює апарат районної державної адміністрації, організовує його роботу відповідно до вимог Типового положення про апарат районної державної адміністрації, регламенту районної державної адміністрації. Здійснює правове, організаційне, матеріально-технічне, інше забезпечення його діяльності. Вживає заходів до створення, удосконалення системи управління.
                Контролює питання організаційного забезпечення та проведення перевірки виконання на території  району вимог Конституції та законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, виданих у межах їх повноважень, керівниками підприємств, установ та організацій, одержання від них інформацій з цих питань.
                Спільно з іншими підрозділами районної державної адміністрації бере участь в аналізі суспільно-політичного, соціально-економічного становища в районі, підготовці пропозицій з цих питань голові районної державної адміністрації. Забезпечує за участю заступників голови, керівників управлінь та відділів взаємодію з органами місцевого самоврядування.
                Відповідає за своєчасне проходження та доведення до виконавців документів законодавчих і виконавчих органів вищого рівня, районної ради та районної державної адміністрації, стан діловодства, контролю, розгляду заяв і звернень громадян. Відає питаннями навчання та підвищення кваліфікації працівників адміністрації.
                Забезпечує інформування облдержадміністрації про діяльність районної державної адміністрації, стан фактичного виконання прийнятих рішень та виданих розпоряджень. Готує висновки і пропозиції з питань адміністративно-територіального поділу, вносить пропозиції про нагородження державними нагородами та заохоченнями обласною та районною державними адміністраціями.
                Забезпечує розгляд звернень громадян та їх об’єднань, контролює стан цієї роботи в місцевих органах виконавчої влади, на підприємствах, в організаціях і установах району.
                Забезпечує аналіз наказів керівників управлінь, інших підрозділів районної державної адміністрації, виконавчих комітетів, актів підприємств (об’єднань), організацій і установ на їх відповідність законодавству.
                Організовує роботу відділів апарату райдержадміністрації: загального, організаційно-кадрової роботи, фінансово-господарського забезпечення, відділу ведення Державного реєстру виборців, сектору з питань правової роботи, співпрацює з органами місцевого самоврядування, керівниками державних підприємств, установ та організацій; службами Міністерства юстиції України.
                Надає методичну допомогу створеним згідно з розпорядженнями голови районної державної адміністрації комісіям у виконанні ними своїх повноважень.
Здійснює інші повноваження, передбачені законодавством та розпорядженнями голови районної державної адміністрації.
                     
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed