Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Регуляторна політика arrow Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови РДА
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.12.2016
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від  фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Попільнянського району».
Проект розпорядження розроблено відділом економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області відповідно до Конституції України, статей 6, п.1 ч.1 ст. 39, ч. 1 ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями),  наказу Міністерства транс-порту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами та доповненнями).
У разі прийняття запропонованого регуляторного акта з’явиться можливість досягнення найоптимальнішого рішення проблеми стосовно  пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  Попільнянського  району.
Проведення конкурсу на кожний автобусний маршрут дозволить Попільнянській районній державній адміністрації встановлювати перед перевізниками вимоги щодо підвищення рівня безпеки, якості та комфортності перевезень пасажирів.
Суб’єкти господарювання отримають право здійснювати пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Попільнянського району, на рівних умовах.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати протягом місяця з дня розміщення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на сайті, у письмовій формі за поштовою адресою: індекс 13501, відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту Попільнянської райдержадміністрації, смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7; або в електронному вигляді на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. або Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed