Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

В Попільні відкрито пам’ятний знак Героям Небесної Сотні Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.12.2016
  15 грудня в селищі Попільня відбулося відкриття пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, який  споруджено за ініціативи Попільнянської селищної ради та районної громадської організації «Народна рада». На відкриття прийшли сотні попільнянців, представники громадських організацій «Народна рада», «Білий молот», «Правий сектор».
Урочистість події було затьмарено протистоянням, яке триває між прихожанами Української православної церкви Київського та Московського патріархатів. На початку заходу шлях хресній ході прихожан Свято-Миколаївської церкви в смт Попільня та священикам району перекрили представники громадськості, прихильні до УПЦ-Київського патріархату та учасники АТО. У зв’язку з протистоянням організатори заходу вирішили не проводити освячення пам’ятного місця.
Майорять синьо-жовті та червоно-чорні прапори, звучить Державний Гімн, ведучі розпочинають захід.
Першим до слова запросили Попільнянського селищного голову Олега Можарівського, який зазначив, що кращі з кращих відстояли права народу на Майдані. Ми не в праві забути морозні дні лютого 2014 року, коли від напруги  кров закипала в жилах, коли  в ім’я віри і  правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті. Цей пам’ятник відкрили для того, щоб наше покоління пам’ятало, що народ є сильним, коли він разом. Також, він висловив слова вдячності всім людям, які допомагали встановити пам’ятник та облаштувати територію скверу.
До присутніх звернувся голова районної громадської організації «Народна рада» Володимир Пеньківський, який протягом шести місяців разом з Леонідом Модіним свій вільний час присвячували облаштуванню території скверу. Він зазначив, що ініціатором створення та облаштування пам’ятного місця став прихожанин Свято-Миколаївської церкви Московського патріархату Валерій Шипнівський, який безкоштовно виконав всі роботи з встановлення пам’ятника. Володимир Пеньківський, сказав, що дуже прикро, що ми попільнянці не об’єднуємося, а в черговий раз роз’єднуємося, та також висловив слова вдячності, меценатам та громадськості, які підтримали ідею встановлення пам’ятного знаку.
Звернувся до попільнянці і Владислав Горанін псевдо Горан, координатор громадської ініціативи «Білий Молот».
 – Коли свистять кулі і уламки, всякий розбрат забувається. На Майдані поруч стояли представники різних конфесій та віросповідань, їх об’єднувало бажання змінити країну. Просто для деяких, хто, хоче воювати тут, в Попільні,  напевне, не вистачає війни, - зазначив керівник громадської організації. Він закликав не зневірюватись і не втомлюватись боротися  за волю України.
Під тужливу мелодію «Пливе кача» Олег Можарівський, Володимир Пеньківський та Валерій Шипнівський відкрили пам’ятний знак. Присутні поклали до підніжжя квіти, попільнянці не стримували сльози, згадуючи Героїв Небесної Сотні та земляків-попільнянців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання.  Завершилося урочисте відкриття виконанням усіма присутніми гімну України.
 
< Попередня   Наступна >
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Районний вузол зв`язку
Районний вузол зв`язку
Вид Попільні
Вид Попільні
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten