Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Африканська чума свиней: головне – заходи безпеки Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.06.2017
14 червня на базі Попільнянської райдержлікарні ветеринарної медицини відбувся семінар на тему: «Недопущення виникнення африканської чуми свиней та проведення оперативних заходів в разі підтвердження діагнозу. Профілактика та заходи боротьби з нодулярним дерматитом ВРХ», на якому були присутні представники ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирської філії ДА «АІРТ», Попільнянської райдержадміністрації,  ветеринарні фахівці управлінь Держпродспоживслужби в Попільнянському, Андрушівському, Бердичівському, Коростишівському, Ружинському районах, фахівці Попільнянської, Бердичівської, Андрушівської, Ружинської, Коростишівської районних державних лікарень ветеринарної медицини та ветеринарні фахівці сільськогосподарських підприємств.
На початку семінару заступник голови Попільнянської районної державної адміністрації Ростислав Адамчук доповів про стан ведення тваринництва в районі, створення територіальних громад, підготовку до зимівлі.
Заступник начальника відділу організації виробництва і маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА Коверене А.В. доповіла про стан ведення свинарства в сільськогосподарських підприємствах області, програми заміщення утримання свиней в малотоварних господарствах на інші види тварин, як альтернативу у боротьбі з АЧС. Вона відмітила зменшення поголів’я порівняно з 2016 роком, також ознайомила з рішенням обласної ради по програмі агропромислового  розвитку (часткові відшкодування на закупівлю молодняка ВРХ, вирощування гречки, льону, дотації на приріст ВРХ, відшкодування вартості доїльних апаратів).
Доцент кафедри епізоотології  ЖНАЕУ Романишина Т.О. розповіла про африканську чума свиней в розрізі етіолого-епізоотичних процесів, патогенезу та циркуляції збудника, порушила питання імунізації, діагностики та диференціальної діагностики від інших хвороб, також розповіла про клінічні ознаки, діагностику, профілактику та заходи боротьби з нодулярним дерматитом та грипом птиці.
Заступник директора Житомирської філії ДП «Аагенство ідентифікації та реєстрації тварин» Луцко С.М. доповів про стан ідентифікації сільськогосподарських тварин в області.
В.о. начальника  управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Міщенко М.Д. доповів про епізоотичну ситуацію щодо АЧС в Україні та області. Він звернув увагу на виконання плану дій щодо недопущення виникнення АЧС на території Житомирської області, розповсюдження наглядної агітації в усіх населених пунктах області. Також розповів про епізоотичну ситуацію по інших інфекційних хворобах тварин на території області, особливо на такі захворювання, як сказ, туберкульоз та лейкоз. Підвів підсумки роботи за І квартал 2017 року, зазначив про неповну забезпеченість засобами профілактики та діагностики на ІІ квартал 2017 року.
Наприкінці семінару виступив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Попільнянському районі Демидчук М.О., який доповів про роботу управління Держпродспоживслужби в Попільнянському районі та провів відпрацювання практичних навичок щодо проведення оперативних заходів при захворюванні на африканську чуму свиней.
 
< Попередня   Наступна >
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Вид на Попільню
Вид на Попільню
Попільнянська гімназія №1
Попільнянська гімназія №1
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten