Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Районний сектор УДСНС інформує arrow Рятувальники закликають громадян району дбати про пожежну безпеку у побуті!
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Рятувальники закликають громадян району дбати про пожежну безпеку у побуті! Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2017
Проведення профілактичних відпрацювань фахівцями Попільнянсьокого районного сектору ДСНС України - є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається з настанням опалювального сезону щодо кількості травмованих продовж року на пожежах у побуті мешканців, рятувальники посилюють профілактичні відпрацювання населених пунктів.
Всього з початку року на території району у житловому секторі виникло 75  пожеж, на яких травмовано 4 громадянина району. Лише цього тижня  на території району вникло 4 займання що могли призвести до людських втрат — моторошний показник байдужого ставлення українців до власної безпеки.
Зазвичай, основними причинами виникнення займань є нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники у місцях, що легко доступні для дітей, використання несправного або влаштованого з порушенням пічного опалення в домівках та допоміжних спорудах майже завжди призводять до пожеж у домогосподарствах.
Тож, щодня співробітниками Служби порятунку проводиться роз'яснювальна робота з населенням у населених пунктах щодо безпечного обігріву домівок в осінньо-зимовий період.
Так, на території Квітневої об’єднаної територіальної громади, в рамках довготривалої акції «У центрі уваги опалювальний сезон!» попільнянські рятувальники спільно з соціальними працівниками організували інформаційно-роз'яснювальну роботу у населених пунктах Квітневе, Єрчики, Романівка, Кошляки, Почуйки, Ставище. Під час спілкування з її мешканцями рятувальники перевіряли стан пожежної безпеки у домівках громадян та розповідали, що саме необхідно робити, аби запобігти людській загибелі чи травмуванню. Проведено роз’яснювальну роботу у навчальних та дошкільних закладах даних населених пунктів. Також працівники ДСНС доводили сумну статистику пожеж, що виникали на території району останнім часом. Нагадали мешканцям і про дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, газових приладів, а також про необхідність стежити за їх справністю.
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:
не паліть у ліжку;
слідкуйте за станом та справністю електромережі;
у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
не використовуйте не сертифіковані піротехнічні засоби;
намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання;
при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Курган Скорботи в селі Криве
Курган Скорботи в селі Криве
Опис: Курган Скорботи по жертвам голодомору 1932-1933 років в селі Криве. 2003 рік
Районний вузол зв`язку
Районний вузол зв`язку
Вид Попільні
Вид Попільні
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten