Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Газифікацію району завершено Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.12.2010
  21 грудня урочисто запалено газовий факел в селі Лучин. Лучин - 43 село району, у якому запалав „блакитний” вогник.   Сьогодні газ підведено до 102 будинків. 

 

 

До лучинців на свято прибули керівники області і району, представники засобів масової інформації,, газові підрядники. Це, зокрема, голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук, голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник, голова районної ради Микола Котелянець, директор управління  експлуатації газового господарства Іван Пилипчук.  

Сільський голова Олександр  Пилипчук,  привітав у  своєму виступі гостей та від імені всіх лучинців подякував керівництву області та району, працівникам управління газового господарства, депутату обласної ради Дідківському О. В. та депутату районної ради Кельвичу Л.М за сприяння і допомогу, за блакитний вогник в кожній оселі, що забезпечить тепло та покращить побутові умови у будинках. 

Виступаючи перед жителями села, С.Рижук наголосив, що з початку року в області газифіковано більше населених пунктів, ніж за всі останні п’ять років. На переконання голови облдержадміністрації, це результат ефективної державної політики у соціальній сфері, метою якої є покращення добробуту населення вже сьогодні. Особливої уваги з боку влади потребують ініціативи сільських та селищних громад щодо облаштування своїх населених пунктів. Так С.Рижук висловив подяку жителям села Лучин, які профінансували значну частину робіт по газифікації: «Добре допомагати тим, хто сам щось робить». Наостанок голова облдержадміністрації С. Рижук побажав жителям села добробуту та тепла у оселях і в душі.  

Голова районної державної адміністрації  Ігор Погребенник нагородив грамотами активних учасників будівництва відзначивши, що райдержадміністрація не стоїть осторонь питань покращення добробуту жителів району і буде надалі приділяти увагу покращенню благоустрою сіл та селищ та розвитку інфраструктури населених пунктів. 

По завершенню урочистостей був запалений «блакитний вогник” на газовій плиті в оселі мешканки Лучина – Ганни Данилівни Оришич. 

Попільнянське управління експлуатації газового господарства здійснює постачання природного газу в 119 населених пунктів, в яких газифіковано 32 698 квартир, 99% з них обладнані побутовими лічильниками газу.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed