Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Запорукою миру в Україні є Збройні Сили та сильна армія – Президент під час візиту до Житомира. Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2018
Відвідуючи Житомир у День міста, Президент України спілкувався не лише із жителями, яких привітав зі святом, а й із журналістом в інтерв’ю телеканалу «СК1».
 
Петро Порошенко дав відповіді на найбільш гострі та важливі запитання для України та Житомирщини зокрема – мир в країні, відсіч агресору, вибори в новостворених ОТГ, створення Єдиної Православної Помісної Церкви.
 
Завітали до Житомира Президент України Петро Порошенко разом із Дружиною Мариною у суботу, 8 вересня.
 
В інтерв’ю Президент наголосив на тому, що був дуже радий відсвяткувати із житомирянами цей день: «Дуже світлі посмішки на обличчях, дуже багато дітей, інтенсивна підготовка до параду військових оркетрів. І я впевнений, що громаді Житомира вдалось організувати гарне святкування. Це відновлює любов міста, до Батьківщини. Дуже гостинне місто і мені приємно, що завдяки діяльності громади, завдяки процесам децентралізації місто кардинально змінюється на краще. І я радію тим змінам та процесам, які відбуваються і в суспільстві, і в Україні, і в Житомирі».
 
Відповідаючи на найбільш болюче питання для України про мир, Петро Порошенко зазначив: «Немає найбільшої цінності, найбільшого бажання і мрії для мене, як для Президента, ніж мир. І я завжди наголошував, що є Президентом миру. Я ще раз хочу скористатись можливістю і вибачитись. Особливо перед родинами загиблих, перед батьками поранених, особливо перед тими, хто прагне і чекає миру за те, що 4,5 роки тому я дав надію на те, що мир може бути за лічені години або дні. Звичайно, що дуже важко було собі уявити стан, в якому перебували Збройні сили. І в Житомирі це дуже добре відомо, бо одна з найкращих бригад, 95-а Житомирська бригада, навіть в неї були величезні труднощі з усіма видами забезпечення. Щодо стану в цілому армії – армії просто не існувало. Вона була розграблена, розпродана, роздягнена, роззута, роззброєна, без фінанасування. І ми фактично зустріли ворога без армії. Лише зусилля волонтерів та добровольців на першому етапі допомогли зупинити ворога».
 
«І друге – російська агресія. Ми уявити собі не могли, бо починали боротися з терористами нехай зі зброєю з російського воєнторгу, з ідеологічним підкріпленням країною-агресором, але агресію регулярних військ РФ, звичайно, ми не очікували», – зауважив Президент.
 
Глава держави також виключив можливість миру на умовах капітуляції України: «І коли сьогодні говоримо про мир, це є дуже відповідальна позиція. Мир на умовах капітуляції, мир, коли віддається українська територія, мир, коли віддається українська держава, мир, коли Україна піднімає руки вгору – це не мир для Порошенка і не мир для України».
 
Президент наголосив, що запорукою миру є українські Збройні Сили: «Запорукою миру є сильна армія, сильна десантно-штурмова бригада, сильні хлопці, які за 4 роки виросли у потужний фактор гарнату стабільності та миру. І чим сильніша буде наша армія, тим швидше буде мир. Я не маю в цьому жодного сумніву. Чи міцніша буде міжнародна солідарність навколо України, чим жорсткішими будуть санції по відношенню до країни-агресора, тим швидше буде мир. Нам все це вдається і ми впевнено крокуємо до миру. Політика дипломатичним шляхом».
 
На уточнююче запитання, коли саме буде мир, Глава держави зауважив: «Я не буду обіцяти годину. Це нечесно. Я не буду прибічником популістів, які намагаються обдурити людей. Закликаю до відповідальної дискусії і великої відповідальності за долю держави, за її майбутнє».
 
В інтерв’ю Президент висловив позицію щодо виборів в ОТГ – держава має допомагати та не створювати перешкоди громадам, які вирішили об’єднатися, а отже процес виборів має бути розблокований.
 
Також Глава держави підкреслив, що єдності і зміцненню України сприяють не лише Збройні Сили та децентралізація, але і українська мова, квоти на телебаченні та на радіо, а також позиція щодо української книги, театру, мистецтва та школи. Тому «якщо ми будемо молитися і боротися, то Томос і Єдина Православна Помісна Церква в Україні буде раніше, ніж будь-хто очікує», – зазначив Петро Порошенко.
 
Всі деталі інтерв’ю дивіться у програмі «Післямова: Петро Порошенко».
 
Нагадаємо, що у День міста Президент України оглянув виставку на Михайлівській та поспілкувався із житомирянами.
 
 
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Дубовий хрест в селі Єрчики
Дубовий хрест в селі Єрчики
Опис: Дубовий хрест на місці захоронення жертв голодомору 1932-1933 років в селі Єрчики. 2000 р.
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Вид Попільні
Вид Попільні
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten