Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Корнинський цукор - найсолодший Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2011

Солодкий з терпким присмаком аромат наповнює цієї осені Корнин. Властивий він лише населеним пунктам, де працюють цукрові заводи.

Приємна новина про відновлення роботи цукрового заводу сьогодні на устах у всіх, а в декого навіть сльози радості на очах, бо доля багатьох жителів селища, їх родин тісно пов'язана з цукровим заводом.

Через три дні після запуску заводу відбулися урочистості з нагоди його відкриття. На підприємстві побували голова обласної державної адміністрації С.М.Рижук, голова обласної ради Й.А. Запаловський, голова районної державної адміністрації І.Я. Погребенник, депутат обласної ради Андрійчук Ю.А.

Як  зазначив  голова облдержадміністрації Сергій Рижук,  який ще з весни координує процес модернізації  й підготовки  заводу  до переробки солодких коренів, головне - не цукор, а те що люди повертаються до праці. Він, зокрема, сказав, що й надалі обласна  державна адміністрація триматиме курс на розвиток буряківництва в області й усіляко підтримуватиме вітчизняних інвесторів, а в  планах на майбутній ріквідновлення роботи Коровинецького цукрового заводу.    

 - Люди працюють з великою відповідальністю, кожен знає свою ділянку роботи. Звичайно, після довгої перерви в роботі заводчанам доводиться нелегко. Та намагаємося все вирішувати оперативно - розповідає генеральний директор В.І. Ліптус.

Щодня на завод завозять до тисячі тонн цукрових буряків.    Найбільше їх доставляють господарства нашого району. Возять буряки й з Ружинського району. Досить висока цього року цукристість буряків більше 17 відсотків. І це радує і заводчан, і бурякосіючі господарства.

Корнинський цукор уже пішов. Пакунки з першим цукром, виготовленим на заводі, піднесли керівникам області, а корнинчани впевнені, що їхній цукор найсолодший.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed