Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Чотири бібліотеки району розпочали надання нових послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.10.2011

Попільнянська  районна бібліотека для дорослих, Корнинська селищна бібліотека для дорослих, Корнинська дитяча бібліотека та сільська бібліотека села Андрушки стали фіналістами другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» та отримали за рахунок гранту нові набори комп’ютерного обладнання, які включають : 15 компютерів та 15 комплектів навушників та веб – камер до них, всього на суму біля 70 тис. грн.

19 жовтня відбулося урочисте відкриття впровадження проекту «Бібліоміст» на базі читального залу  центральної районної бібліотеки. На церемонії були присутні очільники Попільнянської районної державної адміністрації, районної ради, представники Житомирської обласної державної адміністрації, регіональний координатор програми «Бібліоміст», представники обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.

Авторів проекту, учасників та гостей заходу привітав голова районної ради Котелянець М.Г. та додав, що участь у проекті «Бібліоміст» є значним досягненням для району, адже перемога у цьому конкурсі є однією із найпрестижніших в Україні для працівників гуманітарної сфери.

Директор центральної районної бібліотеки Ткачук Л.І. на правах господині свята, розповіла про нові можливості, що стали доступними завдяки перемозі у програмі «Бібліоміст». А це безкоштовний доступ читачів бібліотеки до інтернет-ресурсів, користування скайп-зв’язком, можливість спілкуватися з рідними за кордоном, створення власних інформаційних ресурсів, можливість доступу до правової, медичної, соціальної, профорієнтаційної інформації, каталога вакансій. Також вона адресувала слова подяки за співпрацю у проекті конкурсу «Бібліоміст» кожному, хто активно його підтримував.

Присутнім продемонстрували роботу сучасного комп’ютерного обладнання, з’єднавшись за допомогою скайп-зв’яку з Малинською бібліотекою.

Урочистості миті виступами додали ансамбль «Любисток» та інструментальний ансамбль дитячої музичної школи.

Кульмінацією свята стало перерізання символічної стрічки, яка відкрила шлях до всесвітнього простору. То ж відтепер в районній бібліотеці сусідом книг став Інтернет, яким користуватися безкоштовно зможуть люди усіх вікових категорій. 

Програма «Бібліоміст» покликана перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві. Це чотирирічна програма, серед основних завдань якої – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек технікою; навчання бібліотекарів з метою підвищити якість послуг для відвідувачів; розвиток спроможності бібліотек представляти свої інтереси та отримувати необхідні громаді ресурси, а також формування у суспільстві розуміння ключової ролі бібліотек і необхідності їх підтримувати.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed