Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2011

Проект програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік, містить основні пріоритетні напрями у галузях та сферах діяльності, заходи по їх використанню, а також обсяги фінансування цих заходів. Реалізація їх сприятиме подальшому розвитку виробничої і соціальної інфраструктури, раціональному використанню місцевих ресурсів та збалансованому соціально-економічному розвитку району в цілому.

При розроблені проекту програми враховані прогнозні показники головного управління економіки районних управлінь, довгострокові районні галузеві програми та пріоритетні напрями визначені районною і обласною Стратегіями регіонального розвитку на період до 2015 року.

Виходячи з визначених у проекті програми пріоритетних напрямів та завдань, а також фінансових можливостей значна увага зосереджена на забезпеченні стабільного розвитку виробничого сектору економіки.

У промисловості в 2012 році передбачається збільшити обсяги виробленої промислової продукції у добувній галузі на 26%, у харчовій галузі планується ріст виробництва на 10%, у деревообробній галузі планується провести лісовідновлення на площі 200га і збільшити  реалізацію продукції втричі.

 У сільському господарстві передбачається виробити 226 тис. тонн зерна за рахунок розширення  на 600 га площ під зерновими культурами, та звернути особливу увагу на якість насіння. Валове виробництво цукрових буряків збільшиться за рахунок підвищення урожайності та розширення  посівних площ на 200 га та дасть змогу отримати 140 тис. тонн цукросировини.Має перспективу розвитку у нашому районі ріпаківництво і пояснюється це рентабельністю виробництва та сприятливими умовами вирощування цієї культури. Під урожай 2012 року вже посіяно 1602 га озимого ріпаку. 

Планується досягти поголів’я ВРХ до 12500 голів (+ 2,5% до очікуваного результату 2011 року), в тому числі корів 4680 голів (+0,2 %); валового виробництва молока 17880 тонн (+1 %), продуктивності 4300 кг надою молока від корови, що на 100 кг більше очікуваного з 2011 рік.

В цілому виробництво валової продукції по всіх категоріях сільськогосподарських господарств складатиме 160,4 млн. грн. і зросте проти очікуваного в цьому році на 400 тис. грн.

Очікується збільшення сум надходжень до Пенсійного фонду на 15%.

З метою посилення соціальної підтримки малозабезпечених громадян органами соціального захисту населення призначатиметься в 2012 році  допомога 4000 сімей.

Виконання основних завдань у сфері охорони здоров’я передбачає: подальший розвиток сімейної медицини, поліпшення надання невідкладної медичної допомоги та допомоги матерям з дітьми, проведення пропаганди здорового способу життя, реалізації програм спрямованих на подолання епідемії туберкульозу, ВІЛ-інфекції, СНІДу, профілактики та лікування серцево-судинного захворювання, цукрового діабету, онкологічних захворювань, покращення матеріально-технічного забезпечення лікувально-профілактичних закладів, будівництво відомчого житла для медперсоналу, реконструкція приміщення лікарні під інфекційне відділення в Корнині.

В галузі освіти пріоритетними завданнями стануть: забезпечення розвитку мережі дошкільних навчальних закладів та зміцнення їх матеріально-технічної бази, особливо в сільській місцевості, забезпечення харчування усіх учнів І-IV класів дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківської опіки, налагодження безкоштовного підвезення 297 учнів та 87 учителів.

У галузі культури заплановано провести ремонт районного літнього танцювального майданчика, участь в четвертому етапі міжнародного бібліотечного проекту «Бібліоміст» з метою отримання траншу, що дасть змогу отримати комп’ютерну техніку та підключитися до мережі «Інтернет» 1-2 сільським бібліотекам.

Продовжуватиметься робота по подальшому розвитку масової фізичної культури і спорту.

З метою подолання дитячої бездоглядності особливу увагу буде зосереджено на створенні прийомних сімей для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Розвиток сфери обслуговування забезпечено розвитком сфер: житлово-комунального господарства, торгівлі та ресторанного господарства сфери побутових послуг.

Пріоритетними завданнями житлово-комунального господарства стануть: поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг; забезпечення беззбиткового функціонування підприємств житлово-комунального господарства; технічне переоснащення житлово-комунального господарства.

Для забезпечення ефективного господарювання у сфері торгівлі потрібно продовжувати реорганізацію системи споживчої кооперації. З цією метою пропонується створити на базі існуючих у системі магазинів ще 3 споживчих товариства і на базі підприємств громадського харчування – 2 підприємства споживчої кооперації. Всі створені підприємства об’єднати у спілку. Частину об’єктів здати в оренду, а частину продати. Розвивати сферу платних послуг на кооперативному ринку.

У сфері послуг необхідно забезпечити населенню району побутові послуги першої потреби, розширення мережі підприємств побутового обслуговування населення, в тому числі в сільській місцевості, легалізація діяльності приватних осіб, розширення асортименту побутових послуг, упорядкування роботи дрібних об’єктів побуту.

Планується збільшити кількість малих підприємств н 4,5%. За рахунок розвитку малого підприємництва планується створити 335 нових робочих місць.

Суттєвим у Програмі є розділ  - фінансові показники, з якого слідує, що доходи місцевих бюджетів зростуть на 397 тис. грн., а податкові надходження – на 483,5 тис. грн.

Цілий розділ займає в програмі безпека життєдіяльності. Цим розділом передбачено завдання по охороні навколишнього середовища, природній та техногенній безпеці, зміцненні законності і правопорядку, захисту прав і свобод громадян.

Щоб забезпечити якісне використання Програми, як додаток до неї розроблені заходи, якими передбачено детально, що планується зробити в районі вартість заходу і за рахунок яких коштів.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed