Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:

Як здійснюватиметься монетизація субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2019
Про важливі аспекти монетизації субсидії говорили сьогодні, 13 лютого, під час селекторної наради під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви. Адже з 1 січня 2019 року в Україні стартував новий механізм форми та надання житлових субсидій – монетизація.
 
Участь у селекторній нараді взяли представники 29 міських, районних та обласного управлінь соціального захисту населення області.
 
Міністр соціальної політики України Андрій Рева наголосив на тому, що останні зміни були спрямовані на підвищення надання такої соціальної допомоги населенню, як житлова субсидія. Так субсидія визначається для кожного споживача індивідуально за єдиною формулою і залежить лише від доходів громадян.
 
«Відтепер з 1 січня 2019 року визначено, що пільги і субсидії на оплату житлово-комунальних послуг оплачуються не підприємством, а споживачем у грошовій формі. Впровадження монетизації субсидій здійснюватиметься в два етапи: з 1 січня для тих, хто вперше звернувся за отриманням пільг на оплату житлово-комунальних послуг, та з травня у грошовій формі надаватиметься всім домогосподарствам, які отримують субсидію. А з жовтня цього року для всіх отримувачів субсидій на опалювальний та неопалювальний період надаватиметься субсидія у грошовій формі», - роз’яснив Андрій Рева.
 
Важливим є також те, що ті родини, які будуть заощадливими зможуть зекономлені кошти монетизувати. Так щомісяця Міністерство соціальної політики перераховуватиме безготівкові перекази на рахунки споживачів в «Ощадбанки». Банківські установи в свою чергу про надходження коштів отримуватимуть повідомлення для оплати житлово-комунальних послуг.
 
Якщо заощадливі громадяни зекономлять певні кошти, то пенсіонери зможуть їх отримати потім на свою пенсійну картку, а інші громадяни зможуть перевести їх на свої рахунки або отримати в банку грошовий переказ.
 
За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, станом на 7 лютого житлову субсидію в області отримують 137,1 тисяч домогосподарств (28,9% домогосподарств області).
 
Довідково. З 1 січня 2019 року участь у монетизації субсидій беруть громадяни, які вперше звернуться за допомогою. З 1 травня монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період. Повномасштабна монетизація запрацює з 1 жовтня цього року.
 
Для отримання грошового переказу у березні необхідно буде звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанку» з паспортом та ідентифікаційним кодом. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії відкриють персональний банківський рахунок, на який перераховуватимуть суму субсидії у квітні та травні.
 
Увага! Громадянам, яким призначено субсидію з початку опалювального періоду, в зв'язку із запровадженням виплати субсидій готівкою, додатково звертатися до управління соціального захисту населення до закінчення опалювального сезону, 1 травня, не потрібно.
 
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянський район електричних мереж
Попільнянський район електричних мереж
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Відкриття пам’ятного знаку жертвам голодомору
Православний поминальний хрест
Православний поминальний хрест
Опис: Православний поминальний хрест на місці масового захоронення жертв голодомору в селі Новоселиця. 1993 рік.
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten