Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відкрито "Університет ІІІ віку" Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2012

8 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення відбулася презентація  соціально-педагогічної послуги «Університет ІІІ віку». Ця послуга надаватиметься пенсіонерам району при територіальному відділенні соціально-побутової допомоги та адаптації територіального центру соціального обслуговування населення та має на меті згуртувати людей похилого віку, дати їм змогу спілкуватися, черпати нові знання.

У презентації взяли участь  заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний, заступник голови районної ради Галина Іванча, місцеві жителі, майбутні «абітурієнти».  Завітали на презентацію і гості з Ружинського району.

Заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний  наголосив, що створення такого університету сьогодні є необхідністю, держава не може стояти осторонь проблем людей поважного віку. Цей проект, який реалізовуватиметься в нашому районі згідно з наказом Міністерства праці й соціальної політики  дозволить людям пенсійного віку знову відчути себе потрібними, навчить долати труднощі, познайомить їх з новими речами.

Варто зазначити, що на території району сьогодні проживає 10 300 пенсіонерів, і саме цій категорії населення надаватиме послуги «Університет ІІІ віку».

При ньому  відкрито чотири факультети: спортивно-оздоровчий, соціально – педагогічний, декоративно-прикладного мистецтва, хорового співу, на які вже  зараховано 150 студентів-пенсіонерів.

Навчатимуть студентів викладачі-волонтери, люди старшого віку, які обізнані з темою  та мають відповідну освіту чи досвід, вчителі, лікарі, представники державних організацій, усі, хто виявить  бажання та є фахівцями щодо теми, яка цікавить слухачів.

Так, наприклад, на спортивно-оздоровчому факультеті проводитиме навчання майстер спорту Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту Петро Тоскалюк. Майстер-класи з вишивання, бісероплетіння, виготовлення прикрас зі шкіри, виробів з газет  даватимуть знані в районі майстрині Тетяна Сдобнікова, Ольга Заклюка, Клавдія Мішута  та інші, а співочий колектив, який отримав назву «Надвечір’я», очолила Марія Омельчук.

А головне, що старше покоління отримало змогу спілкуватися, обмінюватися знаннями та пізнавати щось нове .

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed