Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відбулась нарада з перевізниками Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2012

9 лютого голова райдержадміністрації Ігор Погребенник провів нараду з перевізниками району, в якій  взяли участь голова районної ради Микола Котелянець, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Можарівський, начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прохорчук, начальник управління економіки Тетяна Підлужна, головний санітарний лікар району Наталя Орловська, начальник районного відділення Державтоінспекції Сергій Мирутенко, начальник філії «Попільнянський райавтодор» Олександр Табачук, перевізники.

Під час наради  були розглянуті питання про стан та якість пасажирських перевезень та відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян.

Голова райдержадміністрації Ігор Погребенник, висловив сподівання, що діалог з підприємцями дозволить підвищити якість пасажирських перевезень та допоможе створити більш комфортні умови для пасажирів. Він зазначив, що влада знає і розуміє проблеми водіїв, та водночас потрібно організовано працювати  для людей і спільно дбати  про їх зручності.

Про організацію пасажирських перевезень на території району доповів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Можарівський. Зокрема, він відмітив, що сполучення між районним, обласним центрами та столицею забезпечують 11 приватних перевізників. В цілому їхня робота не викликає особливих нарікань.  Проте, незручні графіки руху до Романівки, Сущанки, Ходоркова, Василівки, викликають непоодинокі скарги пасажирів.  Жителі Сокільчі та Кам’янки незадоволені тим, що автобуси не заходять до сіл, їм необхідно долати відстань до населених пунктів майже чотири кілометри.  Потерпають від незручностей жителі Лучина, які можуть потрапити до Попільні лише через Фастів.

Також, Олег Олександрович піддав критиці роботу Попільнянської автостанції. Згідно умов договору орендар,  зобов’язаний забезпечувати продаж квитків на рейсові автобуси в касах автостанції, надавати пасажирам послуги зали очікування, довідкових бюро, камер схову, приміщень служб побутового обслуговування та інформаційного гучномовного забезпечення про прибуття та час відправлення автобусів, своєчасно інформувати пасажирів про зміни в розкладі руху на маршрутах, надавати водіям місце  для  відпочинку та інформувати їх про стан автошляхів району. Директор  автостанції Олег Данілов  не забезпечує в повній мірі надання  перелічених послуг.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прохорчук повідомив, що в 2011 році управління  виплатило компенсацію за перевезення пільговиків на суму 33 тисячі гривень, а відділ освіти - 15 тис. 619 грн. Угоди на перевезення пільгових категорій громадян  на  2012 рік укладені  з  5 перевізниками, які запевнили, що будуть дотримуватись всіх положень угод.

Начальник філії Попільнянський райавтодор Олександр Табачук, повідомив що у зв’язку із зниженням температурного режиму та снігопадами її працівники зробили все можливе для виконання снігоочисних робіт та забезпечили проїзд автомобільного транспорту. Для прибирання 298-кілометрової  дорожньої мережі району від снігу була задіяна вся наявна техніка. Належну підтримку по очищенню місцевих доріг від снігу надали в усіх населених пунктах сільськогосподарські підприємства.

Голова районної ради Микола Котелянець зауважив, що в минулому році значна увага приділялась ремонту доріг та створенню комфортних умов для роботи перевізників. Було відремонтовано 35 км доріг місцевого значення, облаштовано автобусні зупинки.

Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації Ігор Погребенник дав доручення постійно проводити моніторинг  пасажирських перевезень на території району, дотримуватись вимог перевезення пільгових категорій громадян,  перевізникам запропоновано виділяти в кожному автобусі місця для пільговиків, проводити роз’яснювальну роботу серед водіїв автотранспорту щодо недопущення ними проявів грубості та неналежного поводження з пасажирами, особливо людьми похилого віку, орендарю Попільнянської автостанції рекомендовано провести благоустрій території автостанції відповідно до вимог законодавства та санітарних норм, провести ремонт приміщень, погодити схему руху на автостанції, також рекомендовано дорожній службі району – тримати на контролі стан засніженості доріг, готовності спецтехніки для прибирання снігу. 

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed