Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Підписано Меморандум про співпрацю між районною владою та організацією афганців Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.02.2012

15  лютого відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ої річниці з Дня виведення підрозділів радянських військ з території Афганістану.

В урочистостях взяли участь ветерани-афганці, їхні родини.  Від влади на заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Василь Зарічний, заступник голови районної ради Галина Іванча. Вони подякували членам районної громадської організації ветеранів-інтернаціоналістів за активну життєву позицію та участь у суспільно-громадському  житті району. Побажали учасникам зібрання мирного неба, міцного здоров’я, достатку й благополуччя, щастя і добра.

За традицією афганці відвідали могили загиблих побратимів – Анатолія Покотила із с. Попільні, Василя Казмірчука з Сущанки, Олександра Паценка з Василівки, поклали квіти та вінки.  Біля  пам’ятника «Братам загиблим у Афгані», що в селищі Попільня  відбулася панахида, яку провів протоієрей Свято-Миколаївського храму Петро Лис. Всі присутні вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання.

Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  був підписаний Меморандум про взаємодію та співробітництво між райдержадміністрацією, районною радою та районною громадською організацією Української спілки ветеранів Афганістану. Цим документом сторони зобов’язались створювати умови для збереження злагоди в суспільстві, покращити рівень життєзабезпечення та соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав. Особливу увагу приділено забезпеченню учасників бойових дій медикаментами, покращення фінансування послуг із зубопротезування, забезпеченню виконання норм законодавства щодо користування приміським транспортом, вирішенню житлових проблем. Водночас організація ветеранів взяла на себе зобов’язання своєчасно повідомляти представників райдержадміністрації та районної ради про всі пропозиції, які надходитимуть від учасників бойових дій.

В минулому році голові районної громадської організації  Української Спілки ветеранів Афганістану Валерію Дзюняку надано статус радника з питань соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, також він входить до складу громадської ради при райдержадміністрації.Завершились заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав концертом, під час якого виконавці та воїни-афганці згадували події 23-річної давнини тематичними піснями.

Також в районі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у загальноосвітніх закладах проходять  тематичні уроки, бесіди, лекції з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав.У клубно-бібліотечних  закладах,  музеях  району організовано книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, проведення літературно-музичних тематичних вечорів та читацьких конференцій на теми, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 7 гостей
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed