Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка arrow Районний сектор УДСНС інформує arrow Вогонь все випалює на своєму шляху.
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Вогонь все випалює на своєму шляху. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.04.2019
          На сьогоднішній день території Попільнянського району сталось 36 пожежі. Під час пожеж громадян району завдано прямих збитків на суму 840 тисяч гривень.
          Тільки за минулий тиждень 1 квітня по 8 квітня на території нашого району сталось 16 пожеж, 13 з яких стались з причини : необережне поводження з вогнем, 1 пожежа сталась з причини: коротке замкнення електропроводів, та 2 пожежі стались з причини: дитячі пустощі з вогнем.
01.04.2010 року сталась пожежа в с Єрчики під час пожежі знищено 2 тони соломи. Причина пожежі: дитячі пустощі з вогнем.
02.04.2018 року сталась пожежа в смт.Корнин під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
02.04.2018 року сталась пожежа в с.Миролюбівка під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
04.04.2018 року сталась пожежа в с.Криве під час пожежі вогнем пошкоджено житловий будинок. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
04.04.2018 року сталась пожежа в с.Криве під час пожежі вогнем пошкоджено житловий будинок. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
04.04.2018 року сталась пожежа в с.Строків під час пожежі вогнем пошкоджено житловий будинок. Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення.
05.04.2018 року сталась пожежа в с.Андрушки під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
06.04.2018 року сталась пожежа в смт.Попільня під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
06.04.2018 року сталась пожежа в с. Квітневе під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: коротке замикання електропроводів.
06.04.2018 року сталась пожежа в с. Квітневе під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: дитячі пустощі з вогнем.
06.04.2018 року сталась пожежа в с. Новоселиця під час пожежі вогнем пошкоджено допоміжну будівлю житлового сектору. Причина пожежі: необережне поводження з відкритим вогнем.
           Майже в усіх населених пунктах Попільнянського району відбувались випадки горіння сухої рослинності. Рятувальники району проводили ліквідацію  горіння сухих рослинних залишків в селах Маркова Волиця, Миролюбівка, Липки, Єрчики, Криве, Лучин, Новоселиця, Романівка, Квітневе, Андрушки, Попільня,  селищах Корнин та  Попільня. Завдяки оперативним діям підрозділів ДСНС та жителям сіл  вдалося не допустити розповсюдження вогню на поруч розташовані об’єкти.
                Тому, шановні громадяни! Рятувальники Попільнянського району вкотре закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте залишки на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
                   В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!
 
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed