Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Проекти
Центр надання адміністративних послуг
Адміністративні послуги
Структура та графік роботи ЦНАП
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Перелік населених пунктів
Завантажити документ:
Державні сайти
 
Spacer Pic

Президент застерігає від намагань зупинити євроатлантичну інтеграцію Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.04.2019
Народ визначився у підтримці вступу України до ЄС та НАТО – Президент застерігає від намагань зупинити євроатлантичну інтеграцію
 «Мене, наприклад, непокоїть, що зараз ми маємо зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію для того, щоб знову піти на референдум. Народ визначився. Народ зараз має більше ніж половина підтримки НАТО і дві третини – підтримки ЄС», – наголосив Президент України Петро Порошенко під час виступу на НСК «Олімпійський», де мали відбутися його дебати з кандидатом Володимиром Зеленським.
 
«Власне, на дебати кандидата Володимира Зеленського і запросили для того, щоб ми почули як він бачить європейську інтеграцію, євроатлантичну інтеграцію, як він бачить перші напрямки реформ», – зауважив Глава держави.
 
Петро Порошенко застеріг від намагань або заяв, що можуть спричинити припинення євроінтеграційного поступу нашої країни. «Я вважаю, що це свідоме відтягування нашої дороги із повернення нашого народу до родини європейських народів», – наголосив він.
 
При цьому Президент підкреслив, що референдум щодо вступу України в Євросоюз буде проводитись обов’язково, але тоді, коли країна досягне всіх необхідних критеріїв для повноправного членства. «І хочу повідомити, що референдум все одно буде. І Президент не проти референдуму. Але буде тоді, коли ми поставимо питання абсолютно предметно. Бо вступ до ЄС неможливий без референдуму. Якщо хтось цього не знав», – підкреслив Петро Порошенко.
 
Водночас він пояснив, що спочатку подається заявка на вступ, тоді коли держава відповідає критеріям членства. «А референдум проводиться не з питання – йти чи не йти. Народ визначився, я ще раз хочу сказати, і не треба його затягувати на манівці. Бо це є путінський сценарій», – підкреслив Глава держави.
 
«А запитання на референдумі буде чи готовий український народ делегувати частину повноважень наднаціональному органу, як це зробили 27 чи 28, в залежності від результатів Брекзіта, членів Європейського Союзу. Бо країна, будучи членом Європейського Союзу, делегує частину повноважень», – зауважив Президент.
 
«Але я хочу наголосити, що членство України в ЄС та НАТО – це не послаблення суверенітету, а навпаки посилення. Це гарантії нашої незалежності нашої держави», – заявив Петро Порошенко.
 
Глава держави підкреслив: «І на моє тверде переконання, український народ за це, під час того референдуму, проголосує. Коли цей референдум має бути? Я сказав, що якщо будуть продовжені реформи, якщо буде парламентська підтримка нашої програми щодо майбутнього членства в ЄС та НАТО, абсолютно реально, що у 2023 році ми відповідатимемо критеріям і подамо заявку на вступ. Так само у 2023 році ми маємо вийти на позицію, коли з Україною буде укладений План дій щодо членства в НАТО».
 
«Я думаю, що ми велику кількість результатів вже здобули», – зауважив він.
 
За словами Глави держави, на сьогоднішній день євроатлантична інтеграція є складовою частиною української Конституції. «І моя порада до всіх – Конституцію України треба виконувати. Так само, як треба виконувати закон про вибори президента в частині дебатів як і будь-яке інше законодавство», – зауважив Петро Порошенко.
 
 
< Попередня   Наступна >
Порядок надання житлових субсидій
Вони захищали Україну
Центр допомоги учасникам АТО
Випадкові фотографії
Попільнянський район електричних мереж
Попільнянський район електричних мереж
Річка
Річка
Дубовий хрест в населеному пункті Яблунівка
Дубовий хрест в населеному пункті Яблунівка
Опис: Дубовий хрест на місці захоронення жертв голодомору 1932-1933 років в населеному пункті Яблунівка, Єрчицької сільської ради. 2000 р.
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten