Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

На сесії районної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2012

27 березня відбулась 10 сесія районної ради 6 скликання.  Депутати розглянули Програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, комплексну Програму «Молодь і родина Попільнянщини» на 2012-2016 роки, Програму зайнятості населення в 2012 році, звіт про виконання районного бюджету 2011 року  та заслухали звіт голови районної державної адміністрації  про виконання Програми соціально-економічного розвитку району в 2011 році.

Пропонуємо  тези з виступу голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника.

В результаті спільної діяльності  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району вдалося забезпечити виконання практично всіх макроекономічних показників Програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік.

Валова продукція сільськогосподарських підприємств у порівнянні з 2010 роком  зросла на  23  відсотки. Обсяг виробництва продукції галузі рослинництва збільшено на 28 відсотків, в тай час як в галузі тваринництва – зменшився на 13 відсотків. На  37% збільшено виробництво зерна, валовий збір якого по всіх категоріях господарств становить 235,2 тис. тонн.

За врожайністю зернових район посів перше місць серед районів області: урожайність склала 63,3 цнт/га, в тому числі пшениці – 35цнт/га.

Сільськогосподарські підприємства району виростили і здали на переробку   126,8 тис.тонн солодких коренів, збільшивши їх виробництво проти минулого року в 1,5  рази з урожайністю 385 ц/га. В 2011 році після трирічної зупинки було відновлено роботу Корнинського цукровго заводу та забезпечено його сировиною для переробки. На два цукрові заводи  надійшло  на переробку 140 тисяч тонн цукрових буряків, з яких вироблено 18,2  тисяч тон цукру.

Станом на 01.01.12 в усіх категоріях господарств поголів’я великої рогатої худоби становило 12 248 голів, в т.ч. корів – 4 672 голови, свиней – 4 827 голів. Протягом 2011 року чисельність поголів’я ВРХ зменшилось на 4% або 480 гол., поголів’я свиней  на 354 гол.

У галузі тваринництва за останні роки значно збільшується продуктивність дійного стада Удій на корову за 2011 рік  складає 4200  кг, що на 190 кг більше до аналогічного періоду 2010 року, а в цілому  виробництво молока в порівнянні з минулим роком збільшилося на  3% і складає 173,9  тис. тон.  Дещо гірше господарства району спрацювали з виробництва м’яса, якого вироблено 20 803 цнт. Одним з резервів збільшення поголів’я худоби та нарощення виробництва тваринницької продукції є створення міні ферм в тих селах, де господарства не займаються тваринництвом. Тут у нас є вже перші позитивні результати. В с. Паволоч на базі  ФГ «Маяк ПВВ» створено міні ферму на  94 голови  ВРХ, в тому числі 23 корови. З 2012 року господарство планує наростити поголів’я корів до 50 гол.

За підсумками обласного змагання в 2011 році Попільнянський район  визнано переможцем серед  районів лісостепової зони за результатами господарської діяльності підприємств агропромислового комплексу.

Ріст промислового виробництва забезпечено на 16,5%. Промисловими  підприємствами  району  вироблено  продукції в діючих цінах на  суму 115,8 млн. грн.

В розвиток економіки району за 2011 рік за рахунок усіх джерел фінансування спрямовано понад 32,0 млн. грн. капітальних інвестицій. Це  на 3,8 % більше показника попереднього року, інвестиції в основний капітал  склали 22,2 млн.грн., що на 6,7 % більше показника 2010 року.  

За 2011 рік створено 670 нових робочих місць, що становить 161 % до плану.

Заборгованість по заробітній платі на економічно активних підприємствах відсутня.

Розрахункова середньомісячна заробітна плата штатних працівників по району за 2011 рік  становить 1846,0 грн., що більше аналогічного показника попереднього року на 15,5 %.

Для покращення рівня життя населення району проводилась робота щодо розвитку галузі житлово-комунального господарства району. Вирішено питання збору та вивезення твердих побутових відходів в селищі Попільня,роведено значні обсяги робіт по реконструкції та відновленню вуличного  освітлення. Відновлено освітлення на вулицях та дорогах населених пунктів протяжністю 341,9 км. Загальна кількість ламп вуличного освітлення становить 3410 одиниць. Окремо хочеться виділити роботи, які були проведені по ремонту доріг  комунальної форми власності. На їх ремонт використано 1 млн. 147 тис. 510 грн.

На соціальний захист та соціальне забезпечення  в минулому році було спрямовано 28,4 млн.грн., що на 27% більше ніж у 2010 році.

В 2011 році  для фінансування  галузі охорони  здоров’я району  спрямовано 15 млн 624 тис. 222  грн, що значно більше показника попереднього року.  Газифіковано ФП с. В.Лісівці, Романівка, Криве, Лучин,  Ставище, замінено котли на більш економні у лікарській амбулаторії с. Сокільча та ФП с. Сущанка.  Провести такий значний об’єм робіт при обмеженому фінансуванні нам вдалося завдяки допомозі керівників місцевих господарств. Нині за участю місцевих господарств продовжуються ремонтні роботи у ФП с. Голубятин, Лучин, Почуйки.

В  районі  проводиться  робота  щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Розроблено план оптимізації мережі з малою чисельністю учнів.  У серпні 2011 року ліквідовано Сущанську ЗОШ І ступеня через малу чисельність учнів. Продовжується робота щодо оптимізації Ставищенської, Мохнацької та Велико-Лісівецької шкіл.Наявна позитивна демографічна динаміка спонукала вирішувати питання розширення мережі дошкільних навчальних закладів. З цієї метою з початком  2011 року постало питання збільшення кількості дошкільних навчальних закладів. Відкрито дитячий садок в Саверцях, та 2 групи з короткотривалим перебуванням дітей в Котлярці, Мохначці. Дошкільною освітою в даних закладах охоплено 78  діток.В цілому ж дошкільною освітою охоплено 1167 дітей, що становить 58%  дітей цього віку, що проживають в районі.

На проведення заходів із фізичної культури та спорту в підзвітному періоді було спрямовано 353,4 тис. грн.Здобутком у галузі фізичної культури і спорту протягом 2011 року є створення районної федерацію футболу.

Позитивні підсумки 2011 року – це лише підґрунтя для кропіткої та відповідальної роботи усіх гілок влади у році нинішньому. Слід зазначити, що поряд із позитивними досягненнями є моменти, які потребують постійної підвищеної уваги зі сторони керівників всіх рівнів управління. Це -  зміцнення бюджетної дисципліни та раціонального ставлення до використання бюджетних коштів, покращення роботи підприємств промислової галузі, створення умов для залучення інвестицій, використання сучасних технологій для збільшення продуктивності галузі тваринництва, сприяння у створенні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, ефективне використання земельних ресурсів, підвищення рівня оплати праці, подолання тіньової зайнятості, впровадження енергозберігаючих заходів та проектів, особливо в закладах, які фінансуються з державного і районного бюджетів. Перш за все це стосується шкіл району.

Усі проблемні питання враховані у Програмі економічного і соціального розвитку району на 2012 рік, відповідно до якої передбачається їх поступове вирішення шляхом реалізації затверджених заходів 

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed