Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відбулась колегія райдержадміністрації Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2012

27 квітня в залі засідань районної ради голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник  провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. 

В роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови та секретарі місцевих рад, керівники підприємств, установ та організацій району, приватні підприємці.

На колегії були розглянуті питання: про виконання Програми соціально-економічного розвитку району за І квартал 2012 року; про виконання бюджету району за І квартал 2012 року; про стан торгівельного обслуговування населення, сприяння розвитку всіх форм торгівлі на території району.

З першого питання виступила начальник управління економіки райдержадміністрації Тетяна Підлужна. Доповідаючи про розвиток району в першому кварталі, доповідач зазначила, що в поточному році очікується виконання запланованих на рік завдань, що є доброю основою для подальшого зростання виробництва та покращення соціального забезпечення населення району.

За підсумками роботи господарського комплексу колегія прийняла наступні рекомендації: детально проаналізувати роботу промислових підприємств, намітити шляхи подолання збитковості, завершити проведення сільськогосподарськими товаровиробниками комплексу весняно-польових робіт.

Рекомендовано також  забезпечити нарощення виробництва м’яса, молока  та збільшення поголів’я худоби за рахунок власного відтворення та закупівлі сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності молодняку великої рогатої худоби в племінних господарствах.

Про показники у сфері податково-бюджетної політики більш докладно доповіла головний фінансист району Зоя Марчук. За її словами, до загального фонду  бюджету району надійшло 29130,9 тис. грн, що становить100,7 до затвердженого плану.

Доповідач зазначила, що з виконанням планових бюджетних показників за перший квартал впоралися  лише 14  сільських рад,  по 19 місцевих радах невиконання становить115,1 тис.грн.

Довідку про стан торгівельного обслуговування населення, сприяння розвитку всіх форм торгівлі на території району надала начальник управління агропромислового розвитку Наталія Кондратенко.

Зі всіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення. Крім цього голова райдержадміністрації Ігор Погребенник акцентував увагу присутніх на завданнях, які поставив губернатор області Сергій Рижук  перед районними органами виконавчої влади щодо легалізації робочих місць та рівня заробітної плати, розвитку тваринництва та дав доручення сільським головам, керівникам підприємств, організацій, установ продовжити реалізацію заходів в рамках щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях.

Всі заходи, які проводить влада на місцях, як окреслив Президент України В. Янукович, повинні бути спрямованні на добробут людей, - сказав очільник району.

 

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed