Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Які пільги мають багатодітні родини на Житомирщині, які виховують 3 і більше дітей Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.07.2019
Наразі в області проживає понад 10 тисяч багатодітних родин, які виховують 3 і більше дітей. Кожна з цих родин має право на пільги, а з квітня – і на щомісячну фінансову підтримку від держави.
Про це повідомляють у департаменті праці, соціальної та сімейної політики ОДА.
Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» багатодітні сім’ї мають право на такі пільги:
 
 - 50% знижки на оплату за користування житлом в межах соціальних норм, визначених законодавством (21 кв.м. загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв.м на сім’ю);
 
– 50% знижки на оплату за користування комунальними послугами(газопостачання, електропостачання, теплопостачання, тощо) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв.м. опалювальної площі на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;
 
– 50% знижки на вартість палива, в тому числі рідкого, у разі, якщо в будинку відсутнє центральне опалення.
 
Ці пільги надаються за умови, якщо середньомісячний дохід багатодітної сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує 2690 грн у цьому році. У такому разі багатодітна сім’я має право на отримання пільг протягом року з місяця визначення відповідного права.
 
Для того, аби отримати пільги, родини мають подати до управління соціального захисту населення РДА (міськвиконкому) за місцем проживання декларацію про доходи сім’ї пільговика за встановленою формою, а також довідки про доходи членів сім’ї за шість місяців.
 
Окрім цього, багатодітні родини, в яких є діти до 6 років, уже із квітня 2019 року можуть отримувати щомісяця по 1700 грн підтримки за третю та кожну наступну дитину. Загалом таку допомогу у розмірі понад 46 млн грн вже отримали близько 3 тисяч таких родин області.
 
У разі виникнення додаткових питань щодо отримання пільг звертайтеся до департаменту праці, соціальної та сімейної політики  облдержадміністрації за тел. (0412) 47-47-83.
 
Довідково. Багатодітна сім’я – це подружжя (жінка і чоловік), які проживають разом, перебувають у зареєстрованому шлюбі та виховують трьох і більше дітей як спільних, так і кожного з подружжя від попередніх шлюбів. До категорій багатодітних відносяться також одинокі матері, або батьки, які проживають з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховують.
 
Статус дитини з багатодітної сім’ї надається дитині до досягнення нею 18 років, а в разі навчання в навчальному закладі за денною формою – до досягнення нею 23 років.
 
З метою підтвердження статусу багатодітної сім’ї батькам та дітям видаються відповідні посвідчення, які є підставою для надання пільг, передбачених Законом України «Про охорону дитинства».
 
Для встановлення статусу «багатодітна сім’я» необхідно звернутися до райдержадміністрації або міськвиконкому.
 
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed