Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Створено Управління внутрішньої безпеки при ДПС України Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.06.2012

З метою виконання завдань державної політики по протидії корупції в органах державної податкової служби України, усунення причин та умов, що її породжують, викорінення зловживань і попередження правопорушень з використанням службового становища, забезпечення дотримання норм етики державними службовцями, створення сприятливих умов для ефективної реалізації податкового законодавства та розвитку економіки держави у складі Державної податкової служби створено Управління внутрішньої безпеки, яке підпорядковується безпосередньо Голові ДПС України.

До складу Управління внутрішньої безпеки ДПС України входять безпосередньо підпорядковані йому відділи внутрішньої безпеки при ДПС в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Одним з таких підрозділів є відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Житомирській області УВБ ДПС України.

 

Законом України від 7 квітня 2011 року № 3206-VI „Про засади запобігання і протидії корупції” відділ внутрішньої безпеки визначено як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції.  

Основними завданнями відділу внутрішньої безпеки є: - забезпечення безпеки діяльності податкових органів Житомирської області і її працівників;- здійснення захисту працівників від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків; - здійснення заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх здійсненням в апараті ДПС в Житомирській області, органів ДПС, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Також, одним з основних завдань відділу є спрацювати на випередження, намагаючись не допустити скоєння злочину працівником, допомогти вчасно зупинитися, не переступивши межу дозволеного. Усвідомлення неминучості покарання стримує від вчинення правопорушень, дає можливість схаменутись.

Якщо у вас є інформація про факти зловживань, корупції з боку працівників податкових органів звертайтесь на “телефон довіри” відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Житомирській області (0412) 418-003 та єдиний телефонний номер 0-800-501-007.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed