Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2019
 
З 1 жовтня 2019 року в Україні розпочинає роботу Центр психічного здоровя і реабілітації ветеранів війни.
Центр створено на базі Державного закладу «Госпіталь ветеранів «Лісова поляна» МОЗ України» в Пущі- Водиці. Спеціалізація Центру - лікування розладів, пов’язаних з бойовим стресом, наслідками черепно-мозкових травм (постконтузійний синдром), лікування станів залежності від психоактивних речовин.
Окрім лікувальної функції, Центр акумулюватиме досвід зі всієї країни, забезпечить мережу деталізованими інструментами та методиками, в тому числі на підставі адаптації «готових рішень» в світі, створить систему обміну досвідом, навчання, підвищення кваліфікації фахівців, супервізії, запровадить інструменти збору та моніторингу даних, що буде реалізовано через функціювання тренінгового центру на базі закладу.
На початку своєї роботи Центр зможе охопити до 60 пацієнтів одночасно. Тривалість перебування у Центрі – 21 день., госпіталізація відбуватиметься заїздами.
 
Презентація мульти дисциплінарної команди Центру, формату, методик роботи та перспектив розвитку відбудеться у закладі 17 вересня 2019 року об 11:00.
 
Попередня реєстрація на захід за посиланням: https://u.to/HE88Fg Кількість місць обмежена
 
 Довідково про ДЗ «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України»
 
З 1975 по 1989 р.р. Санаторій «Лісова поляна» належав Четвертому Головному Управлінню при Міністерстві охорони здоров’я УССР і обслуговував радянську партійну еліту, фактично був частиною закритої системи санаторно- курортних закладів.
Після розпаду СРСР заклад був пере підпорядкований МОЗ України та перейменований в ДЗ «Український госпіталь для воїнів – інтернаціоналістів «Лісова поляна». Близько 20 років, заклад приймав на лікування учасників бойових дій в Афганістані та родини загиблих.
З 2014-го року перед державою Україна постали нові виклики. Істотно збільшилась кількість українських громадян, що зазнали бойового стресу, мають наслідки черепно-мозкових травм та суттєве погіршення психоемоційного та фізичного стану пов’язане з власною участю у захисті Батьківщини або втратою близьких, що приймали участь у бойових діях.
Події в країні співпали з початком медичної реформи та створенням єдиного медичного простору для всіх категорій громадян. Саме тому в 2017-му році робочою групою фахівців в галузі психічного здоров’я було розроблено проект Центру психічного здоров’я ветеранів (Mental Health Care HUB).
ДЗ «Госпіталь Ветеранів Війни «Лісова поляна» МОЗ України був обраний на державному рівні для створення такого спеціалізованого Центру, оскільки він має ідеальні умови для заснування центру ( 13 000 м2 спеціалізованої медичної площі забезпечують каркас для подальшої розбудови інфраструктури, розташування в парковій зоні створює ідеальні рекреаційні умови, 7 Га вільної площі парку надають можливість складання плану перспективного розвитку закладу, локація в центрі України з концентрацією науково-методичних напрацювань ідеально з’єднує всі регіони та покриває потребу у медичній реабілітації ветеранів Київської області.
14 вересня 2018 року Наказом №1671 МОЗ України було затверджено зміни до Статуту закладу, а назву змінено на
«Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна».
Статутною метою діяльності ДЗ «ГВВ «Лісова поляна» є задоволення потреб ветеранів та членів їхніх родин, осіб, які у встановленому законодавством порядку не отримали статус учасника бойових дій, але підпадають під визначення учасника бойових дій, встановлене законодавством, та членів їхніх родин, а також осіб, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також осіб які перебували в полоні пережили насильницькі дії на території проведення АТО у медичній допомозі хворим, у тому числі у сфері охорони психічного здоров’я.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed