Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Мапа мережі надання публічних послуг має постійно поповнюватися новою інформацією Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2019
В ОДА працюють над пропозиціями щодо пілотного проєкту – «Оптимізація структури державного управління регіоном в умовах децентралізації місцевого самоврядування з використанням геоінформаційних систем». Завдяки використанню геоінформаційних систем в області створять актуальну та дієву карту мережі надання публічних послуг.
 
Над пропозиціями для пілотного проєкту працювали під час наради сьогодні, 30 жовтня, за участі заступника голови ОДА Наталії Остапченко, керівників департаментів фінансів, агропромислового розвитку та економічної політики, регіонального розвитку ОДА.
«Мапа мережі надання публічних послуг має постійно оновлюватися та поповнюватися новою інформацією. Таким чином ми сформуємо актуальну карту області для завершення децентралізації. На мапі мають бути не лише школи, садочки, лікарні, ЦНАПи, але й інвестиційні ділянки, підприємства тощо», – наголошує Наталія Остапченко.
 
За інформацією департаменту регіонального розвитку, розроблення документації з просторового планування є основою для прийняття рішень щодо забудови територій, визначення стратегій, перспективних інвестиційних напрямків та ефективного управління цими територіями. У Житомирській області на сьогодні створено каркас єдиної системи містобудівного кадастру з центральним сервером, геопорталом, що по своїй суті передбачає можливість приєднуватись вносити інформацію, і, користуючись вже наявними картографічними та аналітичними складовими, вирішувати управління регіоном з використанням геоінформаційних систем.
 
Нагадаємо, що за доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука кожна область має сформувати актуальну мапу мережі закладів з надання публічних послуг. Відповідні структурні підрозділи облдержадміністрації мають актуалізувати інформацію по кожній громаді, по кожному об’єкту з вказанням геолокації, географічної прив’язки та з відповідними характеристиками.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed