Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

До уваги пільговиків! Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2019
Відповідно  до  постанови   Кабінету   Міністрів  України   від  17.04.2019    373  «Деякі  питання  надання  житлових  субсидій  та  пільг  на  оплату  житлово-комунальних  послуг  у  грошовій  формі»  та постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» звертаємо увагу, що за отриманням інформації з будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, та пільг одержувачі звертаються до управління праці  та соціального захисту населення.
 
За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) одержувачі житлової субсидії та пільг звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.
За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом одержувача житлової субсидії та пільг щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, одержувачі субсидії  та пільг звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.
 
АТ  “Ощадбанк”  інформує  пільговика     протягом     доби    після    здійснення     перерахування      коштів  управителям,     об’єднанням,      виконавцям     комунальних      послуг     шляхом  надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за  дані послуги.           
 
Отже пільговикам, які надали органам соціального захисту населення за місцем    отримання     пільг  інформацію     про   номер    мобільного    телефону,  АТ “Ощадбанк” щомісяця надсилатиме смс-повідомлення про перерахування  коштів  підприємствам    надавачам       житлово-комунальних  послуг  за  надані  пільги.           
 
Зокрема,   у  смс-повідомленні  зазначається  загальна  сума  нарахованих  пільг та сума, яку необхідно доплатити пільговику по кожному виду послуг. 
 
Приклад   нарахована пільга на жовтень в сумі 481,44 грн. Відповідно    до  платіжок  за  жовтень  п.р.,    надісланих  підприємствами- надавачами  комунальних  послуг          пільговику,   сума  до  сплати  становить  615,08 грн., а саме:   
    -   постачання природного газу  - 200 грн;
    -   централізоване водопостачання - 181,44 грн;
    -   постачання електричної енергії  - 233,64 грн;
 
У  смс-повідомленні, надісланому АТ  “Ощадбанк” пільговику,  міститься  наступна інформація:
Dobruy den. Pilga 481.44 ne
pokryla Electryka 133.64
Detali v kabineti
 
Оскільки пільга нарахована громадянину у розмірі 481,44 грн, , тому перерахування  держаних  коштів  АТ“Ощадбанк”  буде  здійснено наступним  чином:    в повному обсязі  плата за постачання природного газу - 200 грн,  за водопостачання   - 181,44 грн, та   частково за електропостачання -      100,0 грн.              Залишок  за  спожите  електропостачання  у  сумі   133,64  грн. пільговик оплачує самостійно.           Детальну     інформацію      щодо     розрахунків     за   надані    пільги    по організаціям-   надавачам  житлово-комунальних  послуг  можна  отримати, зареєструвавшись у веб-кабінеті на сайті АТ “Ощадбанк”.
 
Для зручності у створенні персонального  кабінету надаємо покрокову інструкцію: 
Зайти на сайт "Ощадбанк. Монетизація"                                                                                          
«Особистий кабінет пільговика /субсидіянта»
Заповнити вхідні дані :
1. Номер мобільного телефону, який надавався до органу  соціального захисту населення за місцем перебування пільговика/субсидіянта 
2. Натиснути "увійти вперше", вказати ще раз номер мобільного телефона, та отримати СМС з кодом підтвердження.
3. Пароль,  пільговик визначає самостійно і запам’ятовує.  Пароль повинен    складатися не менше як 6  буквених символів та  цифрових символів.
4. Увійти в особистий кабінет фізичної особи підтвердивши телефон та пароль.
 
В особистому кабінеті пільговика/субсидіянта буде відображатися нарахована сума пільги   та  переказ коштів на рахунки виконавців комунальних послуг . 
 
Консультації  щодо  користування кабінетом можна отримати у контакт-центрі  «Ощадбанку»  за тел.: 0 800 210 800
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed