Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Відбулась нарада щодо попередження отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.02.2020
5 лютого поточного року за ініціативи Попільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, проведено семінар на тему «Застосування пестицидів для захисту рослин з дотриманням вимог, недопущення отруєння і загибелі бджіл». До участі у семінарах у якості слухацької аудиторії запрошувались  керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств та пасічники зазначених району.
 
У ході проведення заходу учасників семінару було ознайомлено з переліком  пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні. Зокрема, детально обговорювались передумови проведення обробки сільськогосподарських культур, необхідність дотримання вимог чинного законодавства,  санітарних регламентів щодо застосування пестицидів. Було розглянуто та проаналізовано  найпоширеніші причини випадків отруєння та загибелі бджіл.
Крім того, було надано фахові консультації щодо впливу пестицидів на живі організми, ризики та наслідки інтоксикації, хвороби бджіл. До уваги пасічників було наведено ряд ветеринарно-санітарних вимог, обов’язкових для виконання у галузі бджільництва (отримання ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку, її обстеження та реєстрація як оператора ринку).
 
Загалом представники сільськогосподарських підприємств ділились власним досвідом  проведення ообробок сільськогосподарських культур, пасічники у свою чергу озвучили пов’язані з цим проблемні питання. Було досягнуто ряд домовленостей щодо налагодження взаємодії та комунікаційного зв’язку між сільгоспвиробниками та пасічниками, що дозволить отримати високі врожаї та уникнути отруєнню та загибелі бджіл.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed