Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

В області готуються до протидії коронавірусу Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.02.2020
Стан готовності до реагування на випадок поширення коронавірусу. профілактичні та епідемічні заходи на території області обговорили сьогодні, 26 лютого, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 
На сьогодні, в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію. Усі області проводять необхідні заходи щодо недопущення потрапляння на територію кожного регіону та країни в цілому вірусу COVID-19.
 
«Ситуація з коронавірусом нестандартна для всього світу, тому необхідно напрацювати заходи щодо недопущення коронавірусу як в Україні, так і в області. Населення має бути проінформовано про методи профілактики цього захворювання. Ми усі повинні спрацювати на випередження, об’єднати зусилля та недопустити захворюваності наших громадян», -наголосив Володимир Федоренко.
 
Так, за повідомленням начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Суслика, на Житомирщині визначені дві госпітальні бази для госпіталізації осіб з підозрою на захворювання на коронавірус. Для дорослого населення – міська лікарня №1 у Житомирі та для дитячого населення – обласна дитяча клінічна лікарня. Також створені дві бригади медиків, які в разі потреби транспортуватимуть пацієнтів.
 
Також, Микола Суслик повідомив, що працівників китайської організації, яка здійснює дорожню реконструкцію Північного обходу, оглядають медики, підозр та ознак захворюваності не виявлено, проте вони поки перебувають на карантині.
 
Він повідомив, що в області є 250 інфекційних ліжок, з яких 78 боксованих палат. Загалом в області працює 16 інфекційних відділень. Медичні заклади забезпечені індивідуальними засобами захисту. Проте є необхідність у безконтактних термометрах та захисних комбінезонах для медичних працівників.
 
Начальник головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита зазначив, що управління наразі працює у напрямку широкого інформування населення про методи профілактики коронавірусу.
 
За повідомленням Житомирського прикордонного загону, на прикордонних ділянках в області проводять опитування тих, хто перетинає кордон з Житомирщиною, та здійснюють температурний скринінг.
 
Директор Житомирського обласного лабораторного центру Зіновій Парамонов наголосив, що в області мають бути визначені бази на випадок виявлення захворюваності на коронавірусу. Також має бути підготовлений запас засобів індивідуального захисту.
 
«Маємо робити все, аби бути готовими. Важливо попереджати громадян про профілактику, розповідати про методи захисту. Те, що роблять у всьому світі задля попередження хвороби, маємо робити і у нас», – зазначив Володимир Федоренко.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed