Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Комісія вирішила вжити заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.03.2020
17 березня на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Попільнянської РДА Андрія Жарука за участю членів районної комісії та керівників підприємств, установ та організацій району різної форми власності та підпорядкування, прийнято рішення про вжиття заходів щодо недопущення поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
 
Районна комісія вирішила:
1. На період карантину, установленого на території України заборонити на території району:
1) з 12 березня 2020 р. до 03 квітня 2020 р відвідування закладів освіти її здобувачами;
2) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
3) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення;
4) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом приміського сполучення (крім перевезення легковими автомобілями).
 
2. Директору Попільнянської автостанції заборонити:
1) заїзд на територію Попільнянської автостанції автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;
2) реалізацію квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.
3. Відділу економіки, агропромислового розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації довести до місцевих перевізників інформацію щодо призупинення пасажироперевезення.
 
4. Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності:
1) забезпечити безперебійну роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, страхових компаній, а також усіх підприємств критичної інфраструктури, державної та комунальної власності, вантажного транспорту, закладів охорони здоров’я;
2) забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом;
3) забезпечити працівників, які контактують з населенням масками, які змінювати кожні 2-3 години з подальшим їх знищенням, дезінфікуючими засобами.
 
5. Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, які відвідують громадяни (заклади охорони здоров’я, магазини, державні установи, установи органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, поштові та банківські заклади тощо) забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції. Для цього в кожній установі при вході має бути встановлений дозатор із дезінфекційним засобом для обробки рук. Крім того потрібна щоденна дезінфекція дверних ручок, перил, санвузлів. При можливості, запроваджувати закриття закладів 2-3 рази на день на санітарну годину.
 
6. Рекомендувати керівникам закладів, установ та організацій, підприємств усіх форм власності та господарювання на час карантину:
1) надавати працівникам відпустки та при можливості перевести їх на дистанційну форму роботи;
2) призупинити проведення службових нарад з великою кількістю учасників, засідань, семінарів до поліпшення епідеміологічної ситуації.
 
7. Тимчасово обмежити доступ до державних установ та установ органів місцевого самоврядування.
 
8. Призупинити роботу ринку в смт Попільня та торгівельних майданчиків на території району до 03 квітня 2020 року.
 
9. Рекомендувати сільським, селищним радам:
1) відмінити проведення сесій, у разі необхідності проводити в закритому режимі.
2) забезпечити проведення якісної роз’яснювальної роботи з населенням на підвідомчій території;
3) залучити волонтерів до доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності самоізольованим особам.
 
10. Рекомендувати Попільнянському відділенню поліції Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області перейти на посилений режим несення служби та забезпеченню громадського порядку.
 
11. Відділу організаційно-правової роботи та загального діловодства апарату райдержадміністрації забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з громадськістю щодо важливості протиепідеміологічних заходів, доречності самоізоляції у разі наявності симптомів ГРВІ та інформування про реальний стан справ на сайті райдержадміністрації.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 2 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed