Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

На засіданні колегії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.09.2012

25 вересня відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. На засідання колегії були запрошені начальники відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищні голови. Вів засідання колегії голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник. В засіданні взяв участь голова районної ради Микола Котелянець. Члени колегії розглянули три питання.

Про розвиток поштового зв’язку та обслуговування населення району доповіла начальник цеху обслуговування споживачів № 6 Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Людмила Молокович. Вона повідомила, що поштова мережа району – це 23 стаціонарних та 3 пересувні відділення поштового зв’язку, в яких працює 70 листонош. Вони  надають широкий спектр послуг, а саме: проводять виплати пенсій, надають універсальні послуги поштового зв’язку, а також  проводять роботу з приймання передплати та доставки періодичних друкованих видань. Більшість відділень зв’язку (74%) розташовані в орендованих приміщеннях комунальної власності (та інших власників). На сьогодні орендна плата за приміщення сільських відділень поштового зв’язку становить 1грн. на рік. Обсяги поштових послуг протягом останніх років зменшуються, а відповідно знижується і рентабельність відділень. Нині в районі рентабельні лише два поштові відділення. Доповідач зосередила увагу присутніх на проблемних питаннях та попросила підтримки з боку органів місцевої влади у вирішенні таких проблем як: заміна абоншаф у житлових будинках; розвиток послуги з передплати періодичних друкованих видань; забезпечення збільшення кількості пенсіонерів, які отримують пенсії в об’єктах поштового зв’язку; надання пільг щодо оплати патентів з метою збільшення обсягів з надання послуги з реалізації товарів народного споживання.

Наступним на засіданні було розглянуто питання пожежного захисту населених пунктів району та створення місцевої пожежної охорони. Начальник служби цивільного захисту населення в Попільнянському районі Андрій Чумак повідомив, що кількість пожеж в районі зросла на 17 випадків. На пожежах загинуло 2 осіб. Також він відмітив, що в районі не створено жодного підрозділу місцевої пожежної охорони та неефективну роботу органів місцевого самоврядування та підприємств району  щодо профілактики та недопущення виникнення пожеж.

Перед членами колегії зі звітами  про здійснення делегованих райдержадміністрацією повноважень на території сільських рад виступили Строківський та Ставищенський сільські голови.

Керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Середа відзначила позитивні зрушення у роботі виконкомів Строківської та Ставищенської сільських рад у здійсненні делегованих повноважень, а також зупинилася на виявлених недоліках.

Підсумував роботу колегії голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник. Ігор Ярославович наголосив на першочергових завданнях, які стоять нині перед керівниками територіальних громад, установ, організацій району. Зокрема він підкреслив, що сільським, селищним головам необхідно в найоптимальніші строки вийти з пропозиціями на районне керівництво до Програми соціально-економічного розвитку району на 2013 рік, вжити заходів для ефективного використання залишків коштів на рахунках територіальних громад, подбати про матеріально-технічне забезпечення виборчого процесу, а керівникам всіх форм власності звернути увагу на передплату республіканських та місцевих періодичних видань, вжити заходів для успішного завершення господарського року.

По питаннях, які розглядались на засіданні колегії райдержадміністрації, прийняті розпорядження голови районної державної адміністрації.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed