Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

До уваги власників автобусів Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2020
Районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Попільня - Василівка, який не виходить за межі район
Основні умови об'єкта конкурсу:1.Назва маршруту - «Попільня - Василівка»;2.Протяжність, км - 22,0;3.Найменування кінцевих зупинок - Попільня АС- Василівка;4.№ маршруту рейсу - 105(П);5.Кількість оборотних рейсів - 2;6.Режим роботи - щоденно у звичайному режимі руху;7.Вимоги до автобусів:
Мінімальна кількість автобусів - 2;
2) пасажиромісткість - від 18.
Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.200 №1081 та розпорядження голови Попільнянської райдержадміністрації від 22.06.2020 №117 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Попільня - Василівка, який не виходить за межі території району».
Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичної або фізичної особи, яка здатна забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусному маршруті приміського сполучення, дотримання вимог транспортного законодавства України, інших нормативно-правових актів і виконання умов організації перевезень та показників якості транспортного обслуговування населення.
Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника- претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах). Конверт (пакет) з позначкою «№ 1» містить документи для участі в конкурсі. Конверт (пакет) з позначкою «№ 2» містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.
Вразі подання документів для участі у кількох конкурсах, перевізником-претендентом робиться однакова відмітка на конвертах № 1 і № 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.
Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною у постанові Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081:
1) заява на участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 525 від 21.05.2009 в редакції Постанови КМ №180 від 07.02.2018) 
2) відомості про автобуси які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 525 від 21.05.2009 в редакції Постанови КМ №180 від 07.02.2018) 
3) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту(додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 525 від 21.05.2009 в редакції Постанови КМ №180 від 07.02.2018) 
4) анкета до заяви про участь в конкурсі з перевезення пасажирів (додаток 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 525 від 21.05.2009 в редакції Постанови КМ №180 від 07.02.2018) 
Перевізник-претендент подає документи для участі в конкурсі у закритому конверті, на якому зазначаються його назва та адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі».
Подані документи перевіряються в міру їх надходження організатором.
Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються претенденту із зазначенням причин.
Перевізникам-претендентам, які не стали переможцями конкурсу, плата за участь у конкурсі не повертається і використовується на покриття витрат, пов'язаних із підготовкою та проведенням конкурсу.
Конкурсний комітет приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі автомобільного перевізника, який:
1) подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
2) визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;
3) не відповідає вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт» (в частині організації проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод; автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше зобов'язані організовувати підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов'язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п'ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки - у термін один раз на три роки);
4) має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії якого мають несплачені штрафи, які відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (штрафи накладені не пізніше, ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);
5) не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількістю автобусів, необхідних для виконання перевезень, так і кількістю резервних транспортних засобів, яка становить 10% для приміського сполучення.
Плата за участь у конкурсі складає 340,02 грн. за об'єкт конкурсу. Кошти перераховуються відділу економіки, агропромислового розвиткумістободування, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської районної державної адміністрації код ЄДРПОУ 02740899 на р/р UA698201720313221002201054752, МФО 820172 Державна казначейська служба України м.Київ.
Конкурс відбудеться 5 серпня 2020 року, початок о 10:00 за адресою: Житомирська обл., смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7, Попільнянська райдержадміністрація.
Документи на участь у конкурсі приймаються щодня (крім вихідних) з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. за адресою: Житомирська обл., смт Попільня. вул. Б.Хмельницького, 7, каб. 115 до 24 липня 2020 року включно. Заяву на участь у конкурсі, анкету та роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі перевізник-претендент може отримати щодня (крім вихідних) з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. за адресою: Житомирська обл., смт Попільня, вул. Б.Хмельницького, 7, каб. 115, тел. (04137)2-52-37, електронна пошта Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 7 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed