Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  Pfeil
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...

Сьогодні Україна відзначає 75-у річницю завершення Другої світової війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2020
02 вересня світова спільнота відзначає День закінчення Другої світової війни. У цьому році виповнилось 75 років із моменту закінчення однієї з кривавих війн в історії людства.
 
Дата закінчення Другої світової війни – 02.09.1945 – встановлена в день підписання Акту про капітуляцію Японії – останнього члена коаліції Берлін – Рим – Токіо, що вийшов з війни, яка закінчилася для глобальних агресорів, які планували підкорити собі весь світ, повною і беззаперечною поразкою.
Відповідно до Акту, військові дії з боку Японії припинялися негайно, всі її збройні сили беззастережно капітулювали, при цьому зброя, військове та цивільне майно зберігалися без пошкодження. Уряду Японії та генштабу її армії було наказано негайно звільнити всіх військовополонених з армій союзників, а також усіх інтернованих у період війни цивільних осіб. Всі офіційні особи Японії зобов’язувалися неухильно слідувати вказівкам і виконувати накази Верховного командування союзних країн.
 
Згідно з умовами Потсдамської декларації, суверенітет Японії обмежувався чотирма найбільшими островами Хонсю, Кюсю, Сікоку і Хоккайдо – основою її національної території, а також низкою оточуючих її, але меншими за розмірами, островами японського архіпелагу. При цьому острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї відійшли Радянському Союзу. Сьогодні ці острови є невід’ємною частиною Російської Федерації – правонаступниці Союзу РСР.
 
Найстрашніша війна світової історії тривала рівно шість років плюс один день. Розпочалася 01 вересня 1939 року. Глобальна трагедія забрала життя понад 65 мільйонів чоловік.
 
Головні події війни розвивалися на території нашої країни. Саме на Східному фронті головний світовий агресор – гітлерівська Німеччина – зазнала до 93% всіх своїх втрат. Перемога у найстрашнішій війні в історії людства безцінна, її ціна не піддається обчисленню, але найбільшу ціну за неї заплатив наш великий народ. Цей факт неможливо поставити під сумнів.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Хто Online
Лічильник

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed