Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Рухова активність - здоров'я кожного - здоров'я нації Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.09.2020
Постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 №1043-р затверджено план заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоров'я кожного - здоров'я нації».   
 
Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль.
Стан здоров’я людини залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля, на 50% від способу життя.
 
Академік Амосов стверджував: "Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим".
 
В процесі росту і розвитку людини відбуваються  значні зміни  опорно – рухової системи. У дитячому віці ці зміни пов’язані насамперед із ростом кісток, їхнім  окостенінням, формуванням постави, зміною пропорцій тіла.
 
Розвиток опорно – рухової системи значною мірою  залежить від ступеня рухової активності, харчування. Діяльності залоз внутрішньої секреції.
 
Народна мудрість каже: « Сила життя в здоровому  хребті». Хворобам хребта  сприяє малорухливий спосіб життя, довготривале перебування тіла  у фізіологічно незручному положенні: багатогодинне сидіння за письмовим столом  в школі, вдома,  за комп’ютером. При цьому  кровопостачання і забезпечення харчовими речовинами тканин, які прилягають до хребта,  тіл хребців і між хребцевих дисків, майже в 30 разів гірше, ніж при раціональному руховому режимі.
 
Зниження  рухової активності приводить до захворювання – гіподинамії. Це один із найшкідливіших чинників , який негативно впливає на процеси росту і розвитку людини, спричинює різні хронічні захворювання.
 
 Школярі близько 80% часу проводять сидячи. Тривале сидіння спричиняє зменшення працездатності всього організму, особливо мозку:
 
Знижується увага , слабшає пам’ять, погіршується координація рухів.
 
У малорухливих дітей порушується постава: розвивається сутулість і сколіоз.
 
Рух є потребою організму. Фізична зарядка, рухливі ігри,  фізична праця, катання на велосипеді, самокаті  сприяють зміцненню м’язів, покращенню роботи серця, легенів та інших  органів і систем.
 
Справедливими є слова: "Гроші втратив – нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив".
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed