Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Про надання житлових субсидій населенню району Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2012

З 1 жовтня 2012 року починається прийом документів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу, що використовуються для індивідуального опалення.

Субсидія – це кошти, які надаються громадянам із державного бюджету для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Субсидія є безповоротною і її отримання не пов’язане та не несе за собою зміну форм власності житла.

 

Управління праці та соціального захисту населення нагадує, що cубсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу, що використовуються для індивідуального опалення, надається на опалювальний період починаючи з місяця звернення за її призначенням.

 

Головним критерієм для отримання субсидії є рівень доходів сім’ї по відношенню до вартості цих платежів в межах визначених нормативів споживання.

 

Право на отримання субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги (з урахуванням пільг) перевищує визначений обов’язковий відсоток платежу: 10 або 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

 

10 відсотків для: сімей, у складі яких є інваліди 1-2 груп; діти віком до 18 років (якщо середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщені члена сім’ї не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму; сімей, у складі яких зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни (пенсіонери, інваліди, діти).

 

Для інших категорій сімей розмір обов’язкової плати – 15%.

 

Субсидія призначається: - на опалювальний період з жовтня по квітень – на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу, який використовується для індивідуального опалення житлового приміщення, а також для оплати житлово-комунальних послуг та централізованого опалення протягом опалювального періоду; - один раз на рік – на придбання вугілля та скрапленого газу для мешканців, будинки яких обладнані пічним опаленням. Виплата субсидії проводиться готівкою.

 

Житлові субсидії можуть бути призначені, як виняток, за рішенням комісій місцевих органів влади у таких випадках:  не власнику житла; якщо в складі сім’ї зареєстрований непрацюючий член сім’ї працездатного віку; якщо сім’я або члени сім’ї здають в оренду житло; якщо сім’я або члени сім’ї мають у власності більше ніж одне житло; якщо сім’я або члени сім’ї мають у своєму володінні більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму); якщо з моменту покупки (обміну) житла не минув 1 рік; якщо житловий будинок не зданий в експлуатацію, а сім’я, яка проживає в ньому, здійснює оплату послуг комунальному підприємству.

 

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення А.К.Гайдайчук                     

 

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed