Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2020
Основними державними житловими програмами, що регулюють надання житла для внутрішньо переміщених осіб є:
·     «Доступне житло»;
·     Пільгове кредитування.
·     Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій , що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.
Порядок надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затверджений постановою КМУ від 10 жовтня 2018 №819, і передбачає додаткові можливості внутрішньо переміщеним особам вирішити проблему житла шляхом участі у програмі доступного житла, завдяки чому вони зможуть за допомогою держави побудувати чи придбати житло за механізмом «50 на 50».
 
Одержувачі державної підтримки самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти, а також новозбудовані об’єкти.
 
Внутрішньо переміщені особи можуть отримувати кредит в банку для сплати частини вартості будівництва (придбання) доступного житла, що перевищує розмір державної підтримки, на умовах та у порядку, що визначені банком.
 
Порядком використання коштів , передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення АТО/ООС на придбання житла, затвердженого  постановою КМУ від 27.11.2019 №980, передбачено надання внутрішньо переміщеним особам кредиту терміном до 20 років. Відсоткова ставка за користування кредитом – 3%.
 
Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затвердженого  Постановою КМУ від 04.10.2017 № 769 , передбачено фінансування заходів з надання тимчасового житла для внутрішньо переміщених особ та облаштування центрів надання адміністративних послуг у співвідношенні: 70% - з державного бюджету, 30% - з місцевого бюджету.
 
Пунктом  3 Порядку та умов визначено, що  субвенція спрямовується на :
1) будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів житлового фонду комунальної власності, в тому числі об’єктів соціального призначення, для надання житлових приміщень внутрішньо переміщеним особам;
2) реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів житлового фонду комунальної власності для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам;
3) придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.
 
Крім того, 02.02.2020 Урядом прийнято постанову №767 «Питання виплати грошової компенсації постраждалим, житлові будинки ( квартири) яких  зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.
 
Компенсація надається постраждалим, які є власниками житла  на контрольованій Урядом України території, яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації визначається за опосередкованою вартістю спорудження житла  у регіонах України відповідно до місцезнаходження житла, але не більше 300 тисяч гривень.
 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed