Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Ветерани - гордість, гідність та оплот суспільства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2012

  В цьому році виповнюється 25 років від дня утворення організації ветеранів України та її осередків на місцях.

 

19 жовтня з нагоди ювілею районна організація ветеранів війни та праці провела святковий пленум.

 

На заході були присутні голови первинних ветеранських організацій, активісти ветеранського руху, а також представники влади – голова райдержадміністрації Ігор Погребенник, голова районної ради Микола Котелянець, начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прохорчук та начальник районного управління Пенсійного фонду України Аліна Вінцковська.

Почався пленум з хвилини пам’яті на знак вшанування тих членів організації, які померли.

 

Після хвилини мовчання слово взяв голова районної державної адміністрації Ігор Погребенник, який зазначив, що Президент з особливою увагою ставиться до ветеранів війни, які на своїх плечах і ціною власного здоров’я забезпечили нам свободу і мирне життя. «Влада робить все можливе, щоб виконати свій обов'язок перед ветеранами, а тому питання соціального захисту було і залишається пріоритетним завданням, моральним обов'язком всього суспільства» - сказав він.

 

У своєму виступі голова районної ради Микола Котелянець відзначив роль організації, яку вона відіграє у соціальному захисті ветеранів всіх категорій і вихованні майбутніх поколінь на бойових, трудових традиціях нашого народу. Дуже змістовно зупинився на вирішенні ветеранських проблем в районі і заходах, які проведені по підвищенню соціальних стандартів і наданню конкретної допомоги згідно ініціатив Президента України В.Януковича.

Про 25-річний шлях районної ветеранської організації доповів учасникам пленуму її голова Леонід Сторожук. Він, зокрема, зазначив, що Попільнянська районна організація ветеранів війни і  праці була створена у 1987 року, першим її головою був Степан Дядюра. Після нього тривалий час ветеранську організацію очолював Василь Горняк. Організація об'єднала у своїх рядах представників поколінь, які захищали Батьківщину від фашистських загарбників, відбудовували народне господарство, віддавали свої сили і енергію для зміцнення економіки держави, підвищення добробуту людей. Сьогодні в районі діють 34 первинні організації ветеранів, які об'єднують у своїх рядах 10215 чоловік: з них 108 учасників бойових дій, 64 інваліди Великої Вітчизняної війни, 1590 учасників Великої Вітчизняної війни,  війни, 2576 ветеранів праці, 3930 дітей війни, 32 ветерани військової служби, 54 – ветеранів внутрішніх справ. У тісній співпраці з органами влади ветеранські організації розв'язують питання побутового, медичного обслуговування ветеранів, їх соціального захисту. Ветерани беруть активну участь у громадському житті, у патріотичному вихованні молоді.

 

Пленум проходив по особливому святковому сценарію, супроводжувався улюбленими піснями ветеранів у виконанні артистів районного будинку культури.

 

Учасники заходу прийняли звернення до молоді району, в якому закликали берегти і примножувати славні бойові і трудові традиції, використовувати життєвий досвід старшого покоління в щоденному житті, знаходити ефективні шляхи розвитку різних сфер суспільства та вирішення  проблем, що хвилюють старше покоління.

 

Після офіційної частини всі учасники пленуму мали нагоду поспілкувалися за чашкою чаю з солодощами та отримали святкові подарунки.

 

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed