Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Про сплату збору за спеціальне використання води фізичними особами-підприємцями Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.11.2012

Відповідно до ст. 323 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 із змінами та доповненнями (далі-ПКУ) платниками збору за спеціальне використання води є водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва. Не є платниками збору за спеціальне використання води водокористувачі фізичні особи-підприємці, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб та платники єдиного податку.

Згідно з п.326.2 ст.326 ПКУ за обсяги води переданої водокористувачем-постачальником іншим водокористувачам, без укладення з останніми договору на поставку води, збір обчислюється і сплачується таким водокористувачем-постачальником.

Таким чином, фізична особа-підприємець, яка має право власності на приміщення та договір на поставку води не є платником збору за спеціальне використання води за умови використання води виключно для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб. Під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.

У разі надання власного приміщення в оренду фізична особа-підприємець-орендодавець сплачує за весь обсяг фактично використаної води відповідно до вище зазначених норм ПКУ, починаючи з того звітного періоду (кварталу), в якому вперше відбулося фактичне використання води такою фізичною особою-підприємцем (або коли вода використовувалася іншим суб’єктом господарювання (орендарем), який не має договору на поставку води для здійснення ним господарської діяльності.

Якщо орендарем приміщення було самостійно укладено договір на поставку води (отримано дозвіл на спеціальне водокористування) то орендар в залежності від цілей використання води (виключно для власних питних і санітарно-гігієнічних або виробничих потреб) самостійно здійснює обрахунок збору за спеціальне використання води.

                                                                                         Сектор взаємодії із засобами масової  інформації  та громадськістю Попільнянської МДПІ

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed