Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Свою думу, пісню, слово ми несем у вінок Кобзарю Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.11.2013

 11 листопада у Житомирському українському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся творчий звіт мистецьких колективів Попільнянщини присвячений 200-річчю Т. Шевченка «Свою думу, пісню,  слово ми несем у вінок Кобзарю». В мистецькій програмі взяли участь понад 250 учасників концерту – 18 творчих колективів, окремі виконавці та майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

 

У фойє театру присутні мали можливість оглянути виставку «Два століття із Шевченком», побачити унікальну колекцію весільних та умивальних рушників із прадавнім вишитим символом «Дерево життя», виконаних невідомими майстринями, а також вишивку хрестом і стрічками, вироби з різьби по дереву, лозоплетіння, плетіння з соломи та ляльки-мотанки. Крім того, свої роботи представили вихованці Попільнянського районного будинку дитячої та юнацької творчості і Корнинського будинку дитячої творчості.

 

Про багатство і красу нашої рідної Попільнянщини, славних наших і талановитих земляків, якими пишається наша земля йшлося у виступі голови райдержадміністрації Ігоря Погребенника. Керівник відзначив єдність і патріотизм жителів району, які спільними зусиллями допомогли встановити пам’ятник Тарасу Шевченку у районному центрі. Від імені депутатського корпусу за піднесення культури і мистецтва рідного краю району подякувала учасникам творчого звіту заступник голови районної ради Галина Іванча.

 

Розпочалося мистецьке дійство прологом – літературно-музичною композицією «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка нема», який виконали учасники поетичного клубу «Елегія». Основу концертної програми творчого звіту району склали пісенні твори на слова Т. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» у виконанні народного хору районного будинку культури, «Ой три шляхи широкії» у виконанні Володимира Гайдая та «Садок вишневий коло хати» у виконанні фольклорного ансамблю «Любава».

 

Звучали українські народні пісні та пісні на слова українських поетів: М. Ткача, Є. Красюка, Д.Павличка, М.Ковалюка, Б.Стесаренка. Їх виконували учасники ансамблю «Надвечір’я» університету ІІІ віку територіального центру, фольклорний ансамбль «Корнинське перевесло», народний фольклорний ансамбль «Гук», зразковий дитячий ансамбль «Перепілочки», народний ансамбль народної пісні «Хмелецвіт», народний чоловічий гурт «Соколи», народний вокальний ансамбль «Любисток», учасники студії естрадного мистецтва «Водограй».

 

Були у програмі свята й танцювальні композиції, які підготували зразковий ансамбль сучасного спортивного танцю «Шик» та танцювальний коллектив вчителів Корнинської школи №2, а також інструментальні композиції у виконанні народного оркестру народних інструментів, зразкового дитячого ансамблю «Гучок» та народного інструментального ансамблю викладачів музичної школи «Квартет+» та дуету баяністів.

Зал музично-драматичного театру був переповнений. Дві з половиною години насиченої програми, що переривалась лише для вигуків "браво" та "молодці", повітря аж іскрило від емоцій та піднесення.

 

Керівники області Сергій Рижук та Йосип Запаловський  навіть попри намагання бути стриманими не змогли приховати захоплення від рівня підготовки попільнянських аматорів народного мистецтва, що так були схожі на професіоналів.

 

Райдержадміністрація, районна рада і Герой України Олександр Дідківський подякували аматорам народної творчості корзинами квітів.

 

Творчі звіти районів і міст області відбуваються на виконання  Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка». Завершаться вони заключним гала-концертом, учасників до якого відбирає організаційний комітет із підготовки і проведення творчих звітів районів і міст області та журі. В обласному бюджеті будуть закладені кошти для нагородження художніх колективів. Сподіваємось, що серед номінантів будуть і творчі колективи нашого району.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 8 гостей
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed