Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Буде хліб - буде і до хліба Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.11.2013

 День працівників сільського господарства в Україні традиційно відзначається у третю неділю листопада. Це всенародне визнання тієї важливої ролі, яку відіграє сільськогосподарське виробництво у житті кожної людини, даючи їй життєво необхідні продукти харчування та сировину для промисловості. Як наголошує Президент України Віктор Федорович Янукович, національний аграрно-промисловий комплекс має реалізувати свій великий потенціал зростання. Оптимізація роботи АПК сприятиме зміцненню національної економіки та її конкурентних переваг на світових ринках.

 

Високі результати з обробітку ріллі, врожайності культур та відгодівлі тварин продемонстрували цьогоріч на Попільнянщині. Так, аграрії за 10 місяців виробили валової продукції на 390 мільйонів гривень і перевиконали торішні показники на 12 відсотків. Врожай-2013 в районі майже зібрали. По всіх категоріях господарств валовий збір зернових очікується в межах 320 тисяч тон, при середній урожайності 80 центнерів з гектара.  Разом з тим місцеві господарі працюють і на майбутнє. Сьогодні вони вже посіяли 5,9 тисячі гектарів озимих зернових культур.

 

Досягнення аграріїв Попільнянського району відмічені на заходах, які проводились 13 листопада в обласному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Наш район за результатами господарської діяльності підприємств агропромислового комплексу вже одинадцятий раз визнаний переможцем серед районів Лісостепової зони та нагороджений дипломом і перехідним призом «Хлібороб».

 

Під час урочистостей Сергій Рижук та Йосип Запаловський  вручили кращим працівникам сільського господарства області нагороди. Серед кращих були відмічені і аграрії з нашого району. Грамотою Міністерства Аграрної політики та продовольства України нагороджена начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Н.П. Кондратенко, грамоти облдержадміністрації отримали керівник фермерського господарства «Кириленко» В.Ю. Кириленко та механізатор ТОВ «Олімп-Агро» О.І. Савчук.

 

У це професійне свято райдержадміністрація та района рада  приєднуються до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкой нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства Вас, дорогі наші земляки!

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed