Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Відбулось засідання Громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.11.2013

 14 листопада на черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації розглянуто низку актуальних питань щодо розвитку та життєдіяльності району.

 

Участь у засіданні взяли заступник голови державної адміністрації Наталія Огнівчук, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, туризму та внутрішнього аудиту райдержадміністрації Тетяна Підлужна та члени Громадської ради.

 

Зокрема, Наталія Огнівчук поінформувала про реалізацію соціальних ініціатив Глави держави в Попільнянському районі.

 

- Президент України Віктор Янукович відстоює позицію, що без ефективної соціальної політики неможливе успішне проведення економічних реформ та євроінтеграція. Тому глибинне реформування соціальної сфери стало одним з основних положень програми на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», - зазначила Наталія Огнівчук.

 

За її словами, якщо в 2012 році основна увага була приділена впровадженню нових підходів до оплати праці, податків, соціального страхування, пенсійного забезпечення, адресної соціальної підтримки найбільш нужденних груп населення, то в поточному – це розвиток дитячої творчості, масового дитячо-юнацького спорту, сімейних форм виховання, реформування системи охорони здоров'я тощо.

 

Тетяна Підлужна, висвітлюючи перед присутніми питання соціально – економічного розвитку району, відмітила позитивні зрушення в сільському господарстві, наповнені бюджету району, в галузях освіти та медицини.Обговоривши надану інформацію члени громадської ради прийняли її до відома.

 

За ініціативи голови громадської ради Наталії Корецької була створена ініціативна група щодо підготовки питань для розгляду громадською радою у 2014 році.

 

Також, члени громадської ради поділилися інформацією про діяльність організацій, планами на майбутнє та обговорили ряд проблемних питань.  Зокрема, голова районної організації ветеранів війни і праці Леонід Сторожук, повідомив, що 12 листопада Житомирська область прийняла Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України» та запропонував створити в Попільнянській гімназій музей бойової слави. Голова районного товариства мисливців та рибалок Олександр Жарук підняв питання щодо торгівлі рибою на місцевому ринку. Він повідомив, що торгівля на ринку рибою дозволяється за умови, що продавець є суб’єктом господарської діяльності та платником податку. У продавця риби повинні бути документи, які засвідчують законність її придбання, та сертифікат якості на кожний день торгівлі. Відповідальність за торгівлю рибою на ринку несе адміністрація ринку. За його словами, перекупщики, які часто не мають документів на рибу, в базарні дні реалізовують близько 700 кг риби, а орендарям водних об’єктів вдається реалізувати 100-120 кг.  Також він зауважив, що діяльність перекупщиків сприяє браконьєрській діяльності. Зокрема, органами рибохорони протягом останнього часу затримано 15 осіб, які займалися незаконними виловом риби. Керівник громадської організації запропонував вивчити питання торгівлі рибою на ринку та розглянути його на черговому засіданні громадської ради.

 

Підбиваючи підсумки, заступник голови райдержадміністрації Наталія Огнівчук зазначила, що Попільнянський район потрібний лише тим людям, які тут живуть, тож і влада, і громадськість повинні відстоювати інтереси регіону.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed