Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

"Наше завдання сформувати правильні вектори аби підтримати і втримати сільгоспвиробника" Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2009

 24 лютого в селі Андрушки на базі ПСП ім. Цюрупи відбулася виїзна нарада за підсумками роботи    агропромислового комплексу області в 2008 році. В роботі наради взяли участь голова обласної державної адміністрації Ю.В. Забела, заступник голови облдержадміністрації М.М. Дейсан, заступник начальника головного  управління агропромислового розвитку області Данкевич Є.М., голови районних державних адміністрацій, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, керівники кращих господарств області, керівники підприємств харчової та переробної промисловості, журналісти.

Нарада прводилась у два етапи. Спочатку запрошені оглянули  грунтообробну, посівну та збиральну техніку найбільшого сільськогосподарського підприємства району, яке спеціалізується на виробництві та переробці зернових, цукрових буряків, м’яса та молока. Керівник ПСП ім. Цюрупи  О.Г. Самчук організував екскурсію для присутніх по сучасному комплексу з доїльною установкою "Ялинка".

 Після екскурсії відбулась нарада під головуванням Ю.В. Забели. Губернатор на початку наради у своєму виступі відмітив : "Цьогоріч державна підтримка сільського господарства майже у восьмеро буде меншою. Тому наше завдання сформувати правильні вектори, аби підтримати і втримати сільгоспвиробника".

Заступник голови облдержадміністрації М.М. Дейсан у доповіді "Про підсумки роботи агропромислового комплексу області у 2008 році, заходи по стабілізації і подальшому нарощуванню виробництва продукції галузі у 2009 році та завдання по проведенню комплексу весняно-польових робіт зазначив, що основними векторами у 2009 році будуть раціональне використання коштів, забезпечення господарств області елітним насінням та посівним матеріалом не нижче другої репродукції, зернових, технічних та кормових культур, картоплі, овочів; забезпечення потреб  мінеральних добрив, засобів захисту рослин та пально-мастильних матеріалів, стабілізація цінової ситуації на ринку тваринницької галузі.

Серед виступаючих присутні послухали доповідь голови Попільнянської райдержадміністрації Ю.М. Проценка про стан та перспективи розвитку агропромислового розвитку Попільнянського району. На нараді прозвучали виступи з висловлюванням проблемних питань керівників деяких  підприємств харчової та переробної промисловості Житомирщини, голів адміністрацій.
На закінчення наради голова облдержадміністрації  висловив сподівання, що керівники районів  спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств, організують таку співпрацю, що дасть можливість вибудувати системний підхід до розуміння проблем і мінімізувати їх негативні наслідки.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Зараз на сайті: 1 гість
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed