Header Pic Header Pic
Header Pic
 
Header Pic
Header Pic  PfeilГоловна сторінка
Header Pic
Header Pic
Головне меню
Головна сторінка
Структура
Керівництво
Графік прийому громадян
Графік виїзного прийому
Плани роботи
Колегії
Фінансова звітність
Виконання бюджету
Правила внутрішнього трудового розпорядку
Вакансії
Очищення влади
Спостережна комісія
Розвиток громадянського суспільства
Громадська рада
Доступ до інформації
Інвестиційні пропозиції
Регуляторна політика
Місцеве самоврядування
Місцеві вибори 2015
Місцеві вибори у ОТГ - 2016
Довідник телефонів
Районний сектор УДСНС інформує
Реагування на критику
Запобігання корупції
Наші контакти
Пошук
Посилання
Містобудівна документація
Реєстр колективних договорів
Розпорядження РДА
Нормативно - правові акти
Консультації з громадськістю
Попільнянщина
Історія Попільнянщини
Запрошуємо до співпраці
Галерея
Попільнянському району - 90 років
Голодомор 1932-33 рр.
Закон України “Про Голодомор 1932-33 рр."
Сторінки людської пам`яті
Свідчення очевидців
Попільнянщина пам’ятає ...
Державні сайти
Spacer Pic

Співпраця влади і бізнесу – запорука розвитку громади Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.01.2014

10 січня, відбувся схід села у Почуйках. З громадою спілкувалися голова райдержадміністрації Ігор Погребенник, заступник голови районної ради Галина Іванча, генеральний директор компанії «Ерідон» Сергій Кролевець, керівник ПСП «Україна» Олексій Прохоренко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Хворостовський.

Голова Почуйківської сільської ради Наталія Гнедко прозвітувала про соціально-економічний розвиток села  у 2013 році, окреслила проблемні питання, а також розповіла про плани роботи на 2014 рік. Зокрема, за словами Наталії Віталіївни, за кошти сільського бюджету та за фінансової допомоги спонсорів проведено вуличне освітлення,  впорядковано сміттєзвалище, здійснено заміну вікон, дверей та утеплено фасад в дитячому садку «Сонечко», відремонтовано приміщення сільської ради. Серед найважливіших завдань, які перед собою нині ставить сільський голова – це капітальний ремонт приміщення будинку культури,  на яке територіальній громаді необхідно оформити право власності.

Слід зазначити, що на сході вирували емоції, особливо навколо лікарської амбулаторії. Нещодавно члени ініціативної групи села зібрали кошти та власними силами відремонтували  приміщення,  встановили новий опалювальний котел, підвели воду та облаштували каналізацію. Незважаючи на те, що проведено значні ремонтні роботи спеціальна комісія, визнала технічний стан будівлі незадовільним  та рекомендувала Центру первинної медико-санітарної допомоги замовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт або реконструкцію будівлі. Селом поширились чутки про  те, що амбулаторію буде зруйновано.  З приводу цього голова райдержадміністрації Ігор Погребенник запевнив місцевих жителів, що ніхто амбулаторію зносити не збирається і не збирався.

Також очільник району повідомив, що райдержадміністрація ставить перед собою за мету – зміцнення економіки, наповнення районного бюджету, шляхом залучення інвестицій та підтримки місцевого товаровиробника, для того, щоб мати можливість вкладати якомога більше коштів у соціальну сферу. Ігор Ярославович наголосив, що райдержадміністрація активно працює над залученням інвестицій і наш район посідає в області перше місце в цьому напрямку. Розмір інвестицій, вкладених в економіку району в 2013 році склав майже 98 млн. грн.

- Зараз з впевненістю можна сказати, що влада і бізнес стали справжніми партнерами, які спільно сприяють розвитку як району в цілому, так і сільських територій зокрема. І одним з прикладів співпраці є діяльність місцевих підприємств ПСП «Україна» та заводу «Ерідон», які є основними роботодавцями, займаються спонсорською та благодійною діяльністю, беруть на себе зобов’язання з ремонту доріг, школи, садочка, допомагають пристарілим та одиноким людям, інвалідам, багатодітним сім’ям, ветеранам.

Генеральний директор компанії «Ерідон» Сергій Кролевець, повідомив, що підприємство планує розвиватися та окреслив перспективи та плани на майбутнє.  Зокрема, він повідомив, що  розроблено інвестиційний проект вартістю близько 50 млн доларів США, який буде реалізований на території села до 2016 року. Відповідно до нього потужності підприємства зростуть, а кількість робочих місць збільшиться з 20 до 130. Також, він зазначив, що підприємство готове профінансувати будівництво нових приміщень для дитячого садка, лікарської амбулаторії та відремонтувати дорогу Ставище-Почуйки-Ходорків.

Голова райдержадміністрації Ігор Погребенник наголосив, що  будівництво такого підприємства – це чудова можливість для розвитку району, а такі інвестори як «Ерідон», які мають підтримку потужних західних інвесторів, створюють позитивний інвестиційний імідж району. Окрім того, відкриваються дуже гарні перспективи для молоді, адже агроформування пропонує молодим людям і гідну зарплату, і всі можливості для кар’єрного зростання, а також сприяє поліпшенню соціальних умов життя своїх працівників та мешканців села.

 
< Попередня   Наступна >
Вони захищали Україну
Курс валют НБУ
Курси валют на PROext
Погода в Попільні
Погода в Україні
Хто Online
Лічильник
Експорт новин

Header Pic
left unten
© 2008-2016 Попільнянська районна державна адміністрація. Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.popilnya-rda.gov.ua
right unten
0 queries executed